Havaların soğuması spor yapmama engel değil diyenlerdenseniz bu yazımız tam size göre!

Özellikle dış mekan yürüyüşleri ve koşuları sevenlerin dikkat etmesi gereken en önemli husus, bu havalarda tercih edeceği spor kıyafetler olmalı.

 

Arkanızdan esen dondurucu rüzgarla beraber koşup terlediğinizde üşütme ihtimaliniz çok yüksek. Spor zevkinizi bir hastalıkla yarıda bırakmanızı istemediğimiz için sizi Tchibo’nun kışlık spor kıyafetleriyle tanıştırmaya geldik!

 

Rüzgar Korumalı Spor Mont, Antrasit

 

Tam da az önce konuştuğumuz gibi, konu koşmak olunca kar kış dinlemeyen kadınlar için gelin bu çok fonksiyonlu spor montu inceleyelim!

 

Rüzgarı kesinlikle geçirmemesi dışında, soğumayı azaltıyor, nem transferi sağlıyor ve terlediğinizde hızlıca kuruyor. Bunların dışında elastik ekleri sayesinde size oldukça rahat bir hareket özgürlüğü sağlıyor. Yanınızda taşıdığınız eşyaları koymak için 2 adet fermuarlı ve 1 adet de kulaklık girişli göğüs cebi olduğunu söylemeyi unutmayalım!

 

Beyler için aynı fonksiyonlara sahip modelleri görmek istiyorsanız, sizi böyle alalım.

 

Termal Spor Tayt

 

Hava alan, nem transferi yapan ve soğuk havalarda sizi sıcacık tutacak bir termal tayt arayışında olanlara Tchibo nefis bir tayt ile geliyor!

Reflektör baskısı ve vücudunuzdan kaymaması için içten silikon kapmalı detaylara sahip olması ise bir tayt için bulunmaz özellik.

 

Yağmur Pantolonu

 

Yağmurun yağacağını her zaman bilemiyoruz değil mi? Fakat biliyor olmasına rağmen koşmaktan, yürümekten, bisiklet binmekten vazgeçmeyenlere su geçirmez bir pantolon önerimiz var.

 

Asla kir tutmayan kaplaması ile kirlenmekten korkmadan özgürce kullanılabilecek ve kordonlu beli sayesinde genişliğini dilediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Birden fazla fonksiyonu olmasının yanı sıra üzerindeki reflektörlü çizgileri sayesinde kolaylıkla fark edileceksiniz.