Perde, odanın bütün havasını değiştirebilir bu yüzden perde seçimi oldukça önemlidir. Perdeler; parke, mobilya ve duvar rengi belirlendikten sonra seçilmelidir. Perde ve mobilyaların farklı renkte olması, odanın boğuk bir havaya girmemesi için önemlidir. Tek tip renk uyumunu tercih edenler ise için mobilyanın renk tonlarında bir perde seçilebilir. Mobilyalarınız düz renkteyse daha desenli perdeler tercih edebilir, mobilyalarınız desenliyse perde seçiminde daha düz bir seçime gidebilirsiniz. Perde seçiminde açık tonlar tercih etmek evinizin daha ferah gözükmesini sağlayacaktır. Siz de evinizde bu ferahlığı arıyorsanız farklı seçeneklerimizle perde ürünlerimize göz atabilirsiniz.

 

Sizin için seçtiklerimiz:
 

1.
 

Tek renk fon perdenin yanına ekleyeceğiniz açık tonlarda hafif desenli bir tül perde ile odanıza ferah ve şık bir görünüm katabilirsiniz. Üstelik, ufak palmiye desenleriyle süslenen tül perde, farklı renk tonlarına sahip mobilyalarınızla harika bir uyum yakalamanızı da sağlayacak.
 

2.
 

Koyu renk üstüne göz yormayan bir desenle harmanlanmış fon perde, odada loş bir hava yaratmak istediğiniz zamanlar için birebir. Mobilya seçiminde genelde açık tonlar tercih edenler içinse son derece ideal.
 

3.
 

Şeffaf perde ile odanız gün boyu ışık alsın, odanızın aydınlığı ise gün içerisinde enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olsun! 🙂 Şeffaf Perde hem koyu hem de açık renk tonlarındaki mobilyalarınız ile uyumu yakalayacak, sizeyse odanızın tadını çıkarmak kalacak.
 

4.
 

Çoğunlukla mutfaklarda tercih edilen bistro perde, sahip olduğu sade ve şık motifleriyle Akdeniz sıcaklığını evlerinize taşıyacak.