Resmi tedarik sponsoru olduğumuz N Kolay 17. İstanbul Yarı Maratonu’na sayılı günler kaldı. Çok sayıda sporcu ve sporsever, bu etkinlikte sağlık için, iyilik için, rekorlar için koşacak. İster maraton koşucusu olun, ister parkta koşuya çıkın; önemli olan, koşarken kondisyonunuzu yüksek tutmanız ve kendinizi rahat hissetmeniz. Doğru ekipmanlarla koşu yapmak bu noktada büyük önem taşır. Sizler için koşu sırasında performansınızı artıracak, rahat hareket kolaylığı sağlayan 5 ürünü listeledik. Detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz!

Termal Fonksiyonel Tişört

İçerisinde barındırdığı DryActive Plus malzeme sayesinde hava alarak nem transferini sağlayan termal fonksiyonel tişört ile koşu sırasında kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Hareket rahatlığı için tasarlanmış bu tişört sayesinde koşu esnasında kolaylıkla hareket edebilirsiniz.

termal fonksiyonel tişört

Fonksiyonel Mont

Soğuk ve yağışlı havalarda koşu yapmak için daha donanımlı ekipmanlar gerekir. Bunun için ısı yalıtımı ve hava akışı sağlayan fonksiyonel mont ile koşu esnasında çok rahat hareket edebilirsiniz. Egzersiz esnasında yanınızda taşımak istediğiniz eşyalarınızı fonksiyonel montun yan ceplerine saklayabilirsiniz.

fonksiyonel mont

Su Matarası

Bol bol sıvı almak koşu sırasında, performansın artmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle su matarası, koşucuların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Sızdırmaz kapağı koşu sırasında kolaylık sağlarken, çıkarılabilir buz aküsü ile suyun mevcut ısısını koruyor. Üstelik mataranın askısı, koşu sırasında taşıma kolaylığı sağlıyor.

su matarası

Akıllı Telefon İçin Koşu Kemeri

Koşu esnasında telefon, para, anahtar gibi küçük eşyaları yanınızda taşımak için bir  koşu kemeri tercih edebilirsiniz. Birçok akıllı telefona uyum sağlayan koşu kemerinin kulaklık için girişi de bulunuyor. Genişliğini isteğinize uygun olarak ayarlayabileceğiniz kemerin gece koşuları için reflektörü de var. 

akıllı telefon koşu kemeri

Spor Çorabı

Dayanıklı ve hava geçiren yapısı ile koşu esnasında rahat bir giyim hissi sağlayan spor çoraplarını tercih edebilirsiniz. Tipik ağırlık bölgelerinde bulunan yumuşak dolgular sayesinde koşu sonrası oluşabilecek ağrıları önleyebilirsiniz. Yüksek esnekliği sayesinde yoğun antrenman ve koşularda rahat edebilirsiniz.

2 çift spor çorabı

N Kolay 17. İstanbul Yarı Maratonu’nda kullanabileceğiniz ve koşu performansınızı destekleyecek ürün önerilerimiz ve daha fazlası için tchibo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.