Küçük Salonları Güzelleştiren Dekorasyon Önerileri

Evim güzel evim! Yaşadığı ortamı güzelleştirmeyi sevenler toplanın! Küçük alanları ufak ve şık dokunuşlarla güzelleştirecek önerileri sizler için derledik. Aksesuardan duvar süslerine, evinizi renklendirecek ve sıcacık bir hava katacak Tchibo ürünlerini birlikte keşfedelim.

 

Limon Esanslı Mum

Büyük parçalara yer olmasa da sehpalarınızda küçük ama şık ürünlerle odanızın havasını değiştirebilirsiniz.  Limon esanslı şık bir mum odanın hem görsel hem de duyusal enerjisini tazeleyebilir.

Dekoratif Tepsi

Eğer birden fazla mum ya da oda kokusundan oluşan bir köşe yapmak isterseniz onun için de bir önerimiz var! Bir arada oluşacak kalabalık görüntüyü önlemek için tüm parçaları şık bir tepsi içerisinde konumlandırabilirsiniz. Salona girer girmez gözünüze çarpan ilk köşede bu tepsiye yer açın!

Dekoratif Takı Tabağı

Küçük alanlarda küçük cisimlerin kimi zaman bir kara delikte kaybolduğu doğrudur. Bunun da şık ve pratik bir çözümü var. Dekoratif takı tabakları! Hem yer kaplamayan hem de takılarınızı ya da anahtarlıklarınızı kolayca bulabilmenizi sağlayacak bu işlevsel ürüne sehpanızda yer açın.

Ayın Evreleri Süslemesi

Aydınlatma en önemlisi! Odanın bütün enerjisini ışık belirler diyebiliriz. Siz de odanızın fotoğraf çekmeye doyamayacağınız yeni köşesiyle tanışın. Dekoratif lambaları perdenizde ya da duvarınızda konumlandırarak hem aydınlatma hem de şıklık konusunda güzel bir çözüm yakalayabilirsiniz.

Fotoğraf Perdesi

Küçük salonlarda özellikle dekorasyon noktaları duvarlardan geçer. Doğru parçaları seçerek duvarları daha verimli kullanmak evin havasını tümüyle değiştirebilir. Örneğin en güzel anılarınızı, kahkahalarla dolu fotoğraflarınızı şık bir fotoğraf perdesinde sergileyebilirsiniz.

Evlerinizin havasını değiştirecek, minik dokunuşlarla dekorasyonunu yenileyecek ürün önerilerimiz ve çok daha fazlasını tchibo.com.tr’de keşfedebilirsiniz.