Kusursuz Temizlik İçin İpuçları

Yaz mevsiminin neşe veren havasını rahatça soluyabilmek için, neredeyse evlerimizdeki tüm pencereleri gün boyu açık tutuyoruz. Hal böyle olunca, bu mevsimde ortalık çok daha kolay kirleniyor. Bu yazımızda, kusursuz temizlik için ihtiyacınız olan fonksiyonel ürünleri bir araya getirdik. Eğer siz de tertemiz bir eve giden yolun detaylardan geçtiğine inanıyorsanız, bu ürünleri çok seveceksiniz.

Derz Aralarına Etkili Çözümler

Banyo ve mutfak gibi bol fayans bulunan alanlarda derz temizliği yapmak, çok zahmetli hale gelebiliyor. Ekstra uzun tutacaklı derz fırçası ile tüm aralıkları derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Dilerseniz, değiştirilebilen ovma süngerine sahip, tutacaklı derz temizleyici ile pencere çerçeveleri gibi ulaşılması zor alanlardaki kirleri yok edebilirsiniz.

Pırıl Pırıl Fayanslar

Tüm fayans çeşitlerinin üzerindeki inatçı lekelerden, ergonomik tutacaklı fayans zemin fırçasını kullanarak kolayca kurtulabilirsiniz.

Bu Pratik Set Her Eve Lazım

 Fırça ve faraş seti, açık ya da kapalı tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmek için tasarlanmıştır. Faraşın içinde saklanabilen fırçasıyla çok az yer kaplayan seti, tüm yüzeylerde ve ulaşılması zor alanlarda kullanabilirsiniz.

Mutfakta Hijyeni Artıran Pratik Ürünler

Bir yüzeyi noktacıklı, diğer yüzeyi ise yumuşak silikon fırça kıllı olan sünger seti, mutfakta işinizi çok kolaylaştıracak. Bu fonksiyonel ürünü, sebzeleri silmekten tencereleri temizlemeye kadar birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kabarık tüylü kurutma topunu, mutfak tezgahınızı temizlemek için ya da ellerinizi kurutmak için kullanabilirsiniz.

Şişelerinizi çöpe atmak yerine tekrar kullanmayı tercih ediyorsanız, her yöne esneyebilen kıllarıyla kusursuz hijyen sağlayan bu şişe temizleme fırçasını mutlaka edinmelisiniz.

Tezgah, ocak ve davlumbaz yüzeylerindeki inatçı kirleri; katı kir temizleme eldiveni ile zahmetsizce ortadan kaldırabilirsiniz.

Sağlam plastikten yapılmış fırça kıllarıyla giderleri ve köşeleri kusursuzca temizleyen üniversal temizlik fırçasını, mutlaka mutfağınızın bir köşesinde bulundurmalısınız.

Etkili, hassas ve cilt dostu olan fırçalı paslanmaz çelik sabun, en inatçı kokuları bile yok eder. Modern tasarımlı paslanmaz ürünü ellerinizi yıkamak için ya da yiyeceklerinizi temizlemek için kullanabilirsiniz.

Evinizde Toz Bile Kalmasın

Uzun ve püskül uçlu toz alıcı ile ulaşılması zor alanlardaki kirleri dahi zahmetsizce alabilirsiniz.

Evinizde girilmesi en zor gözüken köşelere bile kolayca ulaşmanızı sağlayacak elektrikli süpürge başlığı ile klavye, koltuk, jaluzi ya da çekmece temizliği yapabilirsiniz. Esnek başlıklı ürün, tüm süpürge borularına kolayca takılabilir.

Yukarıda sıraladığımız kullanışlı ürünlerle en zor noktalara bile kolayca ulaşabilir, ev temizliğini çok daha pratik ve etkili hale getirebilirsiniz.