Yazın en güzel yanı muhabbetlerin hiç bitmediği keyifli yaz sofraları ve mangal partileridir. Olmazsa olmaz mangal ürünlerini Tchibo’da bulabilirsiniz.

izgarasis

Havalar ısınmışken arkadaşlarınız için vereceğiniz bir mangal partisi kulağa çok hoş geliyor değil mi? Izgara Şiş‘te pişireceğiniz et ve sebzelerin şimdiden ağzınızı sulandırdığına eminiz. Akşamüstü güneş batarken çocuklarınızla hafta sonunu geçiriyor olmanın keyfine varın.

hamburger

Hamburger Şekillendirici ile onlar için yapacağınız hamburger köfteleri sadece çocuklarınızın değil, pratikliği sayesinde sizin de çok hoşunuza gidecek. Sıcaktan şikayet etmek yerine lezzetli hamburgerlerin tadını çıkaracaklar.

tava

Zeytinyağlı aperatiflerin yanında Izgara Tavası‘nda pişireceğiniz deniz mahsülleri olmaza olmaz.  Et yemek istemezseniz tercihinizi sebzeden yana kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve leziz sebzeler için Sebze Izgarası tam biçilmiş kaftan.

mangal2

Kapaklı Yuvarlak Mangal üzerinde Çelik Mangal Maşası ile çevirdiğiniz etleri bir düşünün… Diğer bir yanda Tütsüleme Tahtası‘nda hafif tütsü tadı kazanan ve sulu kalan balıklarınız pişiyor…