Marin Temalı Bir Akşam Yemeği için Öneriler

Teknede veya evinizde, denizin huzurunu hissedeceğiniz bir akşam yemeği ile rahatlayabilir, sevdiklerinizle beraber keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Eğer tatile zamanınız yoksa, nefes almak ve yeniden başlamak için bir akşamınızı ayırın. Ve kendinizi dekorasyonda yapacağınız küçük değişiklikler ile denizin huzurlu ambiyansına bırakın.

Ortama ilk girildiği anda alınan enerji ve bu güzel enerjinin insanlar arasındaki ilişkileri nasıl etkilediği üzerine düşünün. Detaylarda hissedilenlerin, ambiyansı nasıl etkilediğini keşfedin  ve  en  güzel  anların ne  kadar yakınınızda olduğunu deneyimleyin.

İhtişamdan Kaçının

Huzurlu bir yaz akşamının samimi sohbetine eşlik edecek, marin temalı objeler tercih ederek, keyifli bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Lacivert ve beyazı marin bir çizgide buluşturacak amerikan servisi ve özel tasarım tabaklar yaz masalarının vazgeçilmezi olacak. Amerikan servislerinin üzerine tabaklarınızı ortalayın. Peçetelerinizi yelken  şeklinde katlayarak tabaklara yerleştirerek, samimi ve iyi hissettiren bir dokunuş yakalayın.

Işıltı Katın

Bir ortamın ambiyansını etkileyen en önemli detay, ışıklandırma seçimidir. Marin temalı bir akşam yemeğinde loş ve yeterli parıltıyı sağlayacak bir ışık düzeni ile hoş bir görünüm yaratabilirsiniz.

Rustik stil, balıkçı halatlarıyla örülü tasarımı ile led ahşap feneri masanızın orta kısmına konumlandırarak marin konseptinin huzurunu yansıtın.

Masanın çevresi için seçeceğiniz bir ışıklandırma ile ortamın ambiyansını bir anda farklılaştırabilirsiniz. Boş şişelere dolayacağınız ışık zincirli led mantarla keyifli akşamınızı unutulmaz anlara dönüştürebilirsiniz.

Veya denizi seven herkes gibi baktığında hoş bir ambiyans göreceği istiridyeli led ışık zinciri ile masanın etrafını süsleyebilirsiniz.

Keyifli günlere!