Mevsim geçişlerinde yaşanan hava değişimleri, bizleri daha yorgun bir hale getirebiliyor. Bu havaları en güzel ve en keyifli şekilde değerlendirmek için doğru mevsim geçişi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel ürünler sayesinde mevsim geçişlerinin tadını keyifle çıkarabilirsiniz. Sizler için mevsim geçişinde kullanabileceğiniz ürünleri derledik.

Çift Taraflı Kıyafetler

Mevsimlik kıyafetler arasında popüler olan çift taraflı kapitone yeleğin her iki tarafı da farklı görünüme sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu özelliği ile her türlü kombininize uyum gösterecek olan yelek, yumuşak ve sıcak dolgusunun yanı sıra cepleri ve dik yakasıyla hem şık hem de konforlu bir kullanım sağlıyor. Hem şık olup hem soğuktan korunacağınız ürün, geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanarak çevreyi korumaya da destek oluyor.

çift taraflı kapitone yelek

Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu olan çift taraflı bere, çocuklarınızın en sevdiği ürün olmaya aday. Çocuklar sıradanlıklardan çok çabuk sıkılıyor. Bu nedenle onları hem gülümseteceğiniz hem de koruyacağınız ürünler bulmak gerekiyor. Çift taraflı bere, farklı desenlere sahip olması sayesinde çocukların dikkatini oldukça çekiyor.

çift taraflı bere

Sırt Çantası Yağmur Koruma Kılıfı

Bu mevsimde sakin bir yürüyüşe çıktığınızda ya da arkadaşlarınızla buluşmak için evden ayrıldığınızda, ani bir yağış ile karşılaşabilirsiniz. Böylesi anlarda çantanızın ıslanmasından, içerisindeki eşyalara zarar gelmesinden endişe duyuyor olabilirsiniz. Olağanüstü ıslaklık koruması için PU kaplaması olan yağmur kılıfını, her türlü açık hava etkinliklerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. %100 polyesterden üretilen ve saklama torbası da olan ürün, 15 ila 30 litrelik çantalara uyum sağlıyor.

yağmur kılıfı

Klima Tec Fonksiyonel Tişört

Mevsim geçişlerinde yapacağınız antrenmanlara uygun ürünler bulmak kafa karıştırıcı olabiliyor. Eğer siz de egzersizlerinize eşlik edecek ürünler arıyorsanız, fonksiyonel tişört tercih edebilirsiniz. Maksimum hava geçirgenliği sayesinde ideal vücut sıcaklığı sağlayan bu tişört, 3 boyutlu vücut diyaframı ile tasarlanıyor. Üstelik ürünün üzerinde yer alan yansıtıcı bileşenler, karanlıkta görünürlüğü de artırıyor. DryActive Plus donanımı ile hava geçiren, nemi ileten ve çabuk koruyan fonksiyonel mevsimlik giysi ile ideal antrenman performansı sergileyebilirsiniz.

fonksiyonel tişört

Cep Şemsiyesi

Mevsim geçişlerinde güneşli havalarda bile ani yağışlar meydana gelebiliyor. Güzel bir havada dışarı çıkıp dolaşırken yakalanılan ani yağışlarda, cep şemsiyesi hayat kurtarıcı oluyor. Kompakt el çantası formatı ile her sırt çantasına uygun olan şemsiye sayesinde ani hava değişimleri endişeniz olmaktan çıkıyor. Ultra hafif yapısı ve rüzgara dayanıklı olmasıyla uzun kullanım ömrü vaat eden ürünün üst yüzeyi, su ve kir tutmuyor. Koruma kılıfı da bulunan cep şemsiyesini rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Üstelik şemsiyeyi elde taşımak isteyenler için elastik taşıma kayışlı Soft Touch tutacağı da bunuyor. 

 cep şemsiyesi

Bisiklet Sürerken Rahatlık Sağlayacak Ürünler

Bahar ve yaz aylarında bisiklet sürmek ayrı keyifli oluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde rahatlıkla bisiklet sürebilmek için uygun ürünleri tercih etmelisiniz. Ayakkabılarınızın üzerine kolaylıkla geçirilerek ayakkabılarınızı kir ve çamurdan koruyan ayakkabı yağmurluğu, su geçirmeyen ve kaymayan malzemelerden tasarlanıyor. Üstelik ürünü sadece nemli bezle silerek temizliğini sağlayabilirsiniz. Her ayakkabı şekline uygun olan yağmurluğu istediğiniz an kolaylıkla giyebilirsiniz.

ayakkabı yağmurluğu

Bisikletinizi açık havada bıraktığınızda bisiklet selesi kılıfı takabilirsiniz. Bu sayede istenmeyen durumlarla karşılaştığınızda bisikletinizin selesini koruyabilirsiniz. Lastik şerit sayesinde kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz ürün, birçok standart modele uyum sağlıyor. Üstelik tropik motifi ile eski selelere yeni ve güzel bir görünüm de sunuyor. 

bisiklet selesi kılıfı

Mevsim geçişlerinde kullanabileceğiniz ürünleri ve daha fazlasını mağazalarımızda veya tchibo.com.tr adresinde bulabilirsiniz.