Evinizde yenilikler istiyor, bu yüzden mobilyalarınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız sizi hemen fikrinizden vazgeçirelim. Güzelliklerin detaylarda olduğunu unutmamanız gerekiyor. Çok fazla para harcamadan evinizin dekorasyonuna yenilikler katabilir, minik dokunuşlar ile tüm havasını değiştirebilirsiniz. Yeni dekorasyonunuza merhaba demeye hazır mısınız?

 

  • Duvarlarınızı süslemeye ne dersiniz? İnternetten bulduğunuz favoriniz olan fotoğrafları ve tipografik afişleri bastırabilir, beğendiğiniz çerçevelerle asabilirsiniz. Evinizin tüm havasını değiştireceğine eminiz.
  • Çizgili yastıklar ve halılar ile sade olan salonunuza yeni bir hava katın. Salonda oturmaktan daha keyif alacağınız kesin!
  • İstediğiniz boyutta bir mermer ve kulplar sayesinde kendinize özel bir tepsi yapıp banyodaki kozmetik ürünlerinizi bu tepsiye koyun. Evinize gelen misafirleriniz tepsinize hayran kalacak!
  • Yatak odanızın renklenmesini istiyorsanız eşyaları yenilemekten başlayın! Ancak bu noktada yenilerini almaktan bahsetmiyoruz. Düz renk duvar saatinize renkli boyalarla desenler çizebilirsiniz.
  • Örgü atkıların modası çoktan geçti diye düşünmeyin. Yumuşak bir yünden geniş bir şal yapabilir, soğuk kış aylarında televizyon izlerken keyif yapabilirsiniz.
  • Gardıroplarınızın klasik kulplarını yenileyebilirsiniz. Minik detayların her zaman için daha güzel olduğunu söylemiş miydik?
  • Başucunuzda duran kitap, gözlük, yüz kremi gibi eşyalarınızı küçük bir hasır sepete koyun. Böylece dilerseniz sepeti yatağınızın yanında yere de koyabilir, komodinde yer kaplamalarını da engelleyebilirsiniz.

 

Evinizi minik dokunuşlarla yenilediğinize göre en yakın dostlarınızı size devam ederek fikirlerini alabilirsiniz. Tepkilerini gördüğünüzde ne kadar doğru yaptığınızı fark edeceksiniz!