Sizi karşılık beklemeden seven ve sizinle vakit geçirmeye bayılan minik dostlarınızı mutlu etme zamanı!
Bu yazımızda minik dostlarınızı heyecanlandıracak birbirinden güzel oyuncakları ve bakımlarına yardımcı olacak çeşit çeşit evcil hayvan ürünlerini derledik.
 

Köpek Ödül Maması Oyuncağı
 
Köpekler oyun oynamaya bayılırlar. Özellikle fırlatılan oyuncakları geri getirmek en sevdikleri aktitivelerden biridir. Bunu bir de köpeğinizi ödüllendirerek yapabileceğinizi düşünün. ?
Köpekleriniz için oyun oynamak, oyuncakta bulunan ödül mamaları sayesinde daha keyifli bir hal alacak.
 

Taşınabilir Mama Torbası ve Kabı
 
Köpeğinizle ister yolculuğa ister de uzun bir yürüyüşe çıkacak olun, size ilginizi çekecek taşınabilir bir mama torbası önerimiz var!
Islak gıdalar için su geçirmez kabı, kuru gıdalar için klipsli mama çantası ve katlanabilir kumaştan yapılmış olması bu mama torbasını sizin ve köpeğinizin favorisi yapacak.
 

Kedi Zeka Oyuncağı
 
Kedilerinizi unutmadık. ? Kedi zeka oyuncağının 5 çukuruna kedinizin bulabilmesi için ödül mamaları saklayabilir, kediniz heyecanla mamaları ararken, siz de bu anları keyifle izleyebilirsiniz.
 

Tüy Toplama Tarağı

 
Minik dostlarımızın tüy bakımı çok önemlidir. Tüyleri çok fazla dökülebilir ve karışabilir. Bu tür durumlarda tarak kullanmanız, hem onları rahatlatacak hem de dökülen tüy problemini ortadan kaldıracaktır. Aynı zamanda tarak düzenli olarak kullanıldığında dökülme ve karışma oluşumunu %90’a kadar azaltacaktır.