Minikler İçin Kış Modası

Minikler için kış modasının en tarz, en konforlu ürünlerini bir araya getirdik. Evde ya da sokakta harika zamanlar geçirmelerini, özgürce oynamalarını sağlayacak şık giyim ürünlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

En Tarz Giyim Ürünleri

Modaya uygun renklerde tasarlanan renk geçişli kapitone montun sıcak tutan dolgusu, minikleri kötü hava koşullarına karşı korur. Mevsimlik bir ürün olan renk geçişli kapitone montun evre dostu evoPel emprenyesi ile minikler daima kuru kalır.

Su basıncına dayanıklı, rüzgar ve su geçirmeyen transparan mavi çizgili yağmurluk, minikler için yağışlı havalarda şık ve işlevsel bir seçim olabilir.

 

Çocuklar ve bebekler için özel tasarlanan, su basıncına dayanıklı, sıcak tutan dolgulu kar tulumu ile minikler karın tadını doyasıya çıkarabilir.

Karda ve buzda eğlence hız kesmeden devam etsin diye özel olarak tasarlanan, reflektörlü, sıcak tutan dolgulu kar takımı, işlevselliği kadar şıklığıyla da ön plana çıkarak miniklerin kış tarzını belirler.

Tamamı sevimli baskılara sahip mikropolar mont, kış mevsiminde miniklerin favori ürünlerinden biri olacaktır. Yumuşak ve sıcak tutan mikropolardan üretilen mont, çene korumalı fermuarı sayesinde doyasıya eğlenen çocukları rahatsız etmez.

Kış mevsiminin hafif güneşli zamanlarında çocuklarınızı doğru şekilde giydirmenize yardım edecek termal yelek, sıcak tutan yumuşak dolgusuyla miniklerin konforunu korur.

Büyüklüğü eşitlemek için iç tabanı bulunan, esnek ve kaydırmayan profilli tabana sahip siyah yağmur botu, kış için son derece dayanıklı ve şık bir üründür.

 

Havalı tasarımıyla dikkat çeken, yumuşak kumaştan üretilen organik pamuklu eşofman üstü, miniklere sportif bir görünüm katarak kış tarzlarını tamamlar.

 

 

Organik pamuklu uzun kollu tişört, son derece rahat ve elastan yapısı ile miniklerin üzerine tam oturur. Geniş hareket özgürlüğü sağlayan tişört, yüksek giyim konforu ile kışın en tarz çocuklarının vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelecektir.

 

Yumuşak, formunu koruyan ince ribana kumaşan üretilen çift taraflı bere, en soğuk günlerde bile minikleri sıcacık tutar.

Uzun ömürlü olması için güçlendirilmiş burun ve topuk kısımlarına, hareketli ve canlı desenlere sahip organik pamuklu çorap, yumuşak ve formunu koruyan bilek bantları ile sıkmadan, ideal şekilde oturur.

Neşe Dolu Kış Çocukları temamızdaki işlevsel, tarz ve konforlu ürünleri keşfetmek için mağazalarımızı ve tchibo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.