Minikler için Rahat Kıyafet Önerileri

Günlük kıyafetlerin içinde güzel görünmek kadar, rahat hissetmek de çok önemli. Minikleri, rahat hissettirecek, spor ve şık görünümüyle de bakışları üzerlerine çekecek kıyafet önerilerimiz, sizlerle.   

Taytlı Kısa Kollu Pijama

Rahat bir uyku için pijamanın kalitesi çok önemli. Çocuğunuzun uykusu için ideal bir ürün olan taytlı kısa kollu pijama, pamuklu kumaşıyla çocukların cildini tahriş etmez ve güvenle kullanmalarını sağlar.

Geri Dönüştürülmüş Polar Ceket

Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen polar ceket, yumuşacık dokusuyla çocuklar için konfor sağlar ve sıcak tutar. Üstelik tüylenme önleyici özelliği ile tüylü görünümü önler. Oyun oynamak için ekstra rahat bir üründür. 

Matara Çantası

Dışarıda, içeceklerinizi yanınızda taşımak için ideal bir ürün olan matara çantası, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir. Su geçirmez dış yüzeyiyle yağmura ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir omuz askısıyla, çocukların ihtiyaçlarına göre kullanılabilir.

Geri Dönüştürülmüş Yağmurluk

Bahar yağmurları başladı. Peki bahar yağmurlarında, uzun süre dışarıda vakit geçirmek ve oyun oynamak isteyen çocuğunuz için hazırlıklı mısınız?

3.000 mmye kadar yağmur suyuna dayanıklı özelliği ile ideal bir ürün olan renkli yağmurluk, soğuk günlerde bile çocuğunuzu soğuktan koruyarak konforlu bir oyun oynama şansı sunar. Üstelik geri dönüştürülmüş malzemelerden özenle üretilen bu yağmurluk, doğaya ve çocuğunuza zarar vermez.

Pamuklu Pijama

Çocuğunuzun uyurken rahat hissetmesi için elastik özelliği ile konforlu bir kullanım sunan pamuklu pijama, saf pamuktan üretilmesiyle çocuğunuzun cildine zarar vermez ve kaşındırmaz. Pamuklu pijamayla, iyi uykular çocuklar.

Yağmur Pantolonu

Yağmurda koşmak, su birikintisinde zıplamak çocuklar için büyük eğlence… Tabii çocuklarınızın ıslanıp hastalanmasını istemezsiniz. İşte tam da bunun için su geçirmez özellikli ve sıcacık tutarken, konforlu bir hareket imkanı sunan yağmur pantolonu var. Çocuklar bu pantolona bayılacak.

Bu bahar, çocukların eğlenirken şık görünecekleri ve kendilerini daima rahat hissedecekleri kıyafetler ile bir başka geçecek.