Misafirlerinizle Bahçe Keyfini Çıkarın: Bahçe Mobilyaları

Yazın yaklaşması ile evde vakit geçirmek istediğiniz zamanlarda, arkadaşlarınızla bahçenizin keyfini çıkarabileceğiniz bahçe mobilyaları için yazımıza göz atabilirsiniz. ?

Rahat bahçe koltuğu seti, bahçenizde veya terasınızda zaman geçirmeniz için idealdir. Dekoratif ve modern görünümlü beşer adet oturma ve sırt minderi, yüksek oturma konforu sunmasının yanında minderlerinin çıkabilir ve yıkanabilir olması kullanım kolaylığı sunar. UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı, paslanmaz metalden bankları, zemin koruyucuları ile bahçe zemininde dengede kalmasını sağlar. Arkadaşlarınızla yemek veya kahve keyfinizi, rahatlıkla evinizin bahçesinde planlayabilirsiniz.

Bahçe mobilya takımı, zamansız ve şık hasır kumaşı ile bahçenize modern bir görünüm kazandırır. Dört parçalı koltuk, bir masa ve iki koltuk seti ile misafirlerinizi bahçenizde ağırlamanız için idealdir. Havalar ısınırken, bahçenizi salon şeklinde dekore etmek isterseniz bahçe mobilya takımı aradığınız mobilya olabilir.

Bahçenizde veya terasınızda kahve keyfiniz için ideal olacak konforlu bahçe kanepesi, rahat ve modern tasarımı ile dikkat çekicidir. Bahçeniz çok büyük değilse veya sizin için bir kanepe yeterli ise, konforlu bahçe kanepesini tercih edebilirsiniz. ?

Ayak puflu rahat koltuk, masif akasya ahşaptan üretilen modern tasarımı ile bahçenize uyum sağlayacaktır. Ergonomik uzanma formu ve ayaklarınızı uzatabileceğiniz uyumlu ayak pufu ile bahçe keyfinize keyif katacaktır. Tüm bahçe mobilyalarımız gibi rahat koltuk ve ayak pufu da, UV’ye ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

 

Bahçenizde keyifli günler!