Modern Banyolar İçin Konsept Fikirleri

 
Banyonuzda modern bir dokunuş ile farklı bir konsept oluşturmayı düşünüyorsanız, yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. ?
 

Dekoratif Ayna

 
9 Adet Kendinden Yapışkanlı Ayna, banyonuzu daha geniş gösterirken modern bir görünüm kazandıracaktır. Arkasındaki yapışkan sayesinde fayanslar, kapılar, mobilyalar gibi düz yüzeylere ve duvar kağıtlarına kolaylıkla yapışır. Dekoratif ayna ışığa, UV’ye ve suya karşı dayanıklıdır. Dilediğinizde iz bırakmadan çıkarılabilir.


 

Duş Perdesi

 
Banyonuza ferah ve modern bir görünüm sağlayacak Beyaz Mavi Kırmızı Duş Perdesi, suyu güvenilir şekilde duşun içerisinde tutacak su geçirmez özelliği ile banyonuzu kuru tutar. 12 adet plastik halkası ile rahatça mevcut olan çubuğa sabitlenir. Nemli bez ile kolayca temizlenebilir.


 

Konforlu Banyo Paspası

 
Komforlu Banyo Paspası, banyoda geçirdiğiniz zamanlardaki konforunuzu arttırmanızın yanında dekoratif doğal taş görünümü ile banyonuzu daha modaern bir görünüme kavuşturacaktır. Kabarık üst yüzeyi son derece yumuşaktır, emicidir ve viskolelastik sünger ile astarlanmıştır. Alt kısmındaki kaydırmaz kaplaması ile güvenli bir duruş sağlayacaktır. Ayrıca makinede yıkanabilirlik özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Keyifli günler! ?