Evinize yeni bir soluk getirmek istiyor, ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız bu öneriler tam size göre! Büyük mobilyalarınızı değiştirmeden, küçük dokunuşlarla evinizi yepyeni bir yaşam alanı haline getirebilirsiniz. Evinizi dekore ederken zevkinizi yansıtacak seçimler yaparak, evinizin ruhunuzun bir yansıması olmasına izin verebilirsiniz.
 

Dekoratif Yastık Kılıfı

 

Bir yastık tek başına neyi değiştirebilir demeyin. 🙂  Dekoratif yastıklar bulundukları alanın havasını anında değiştirebilme gücüne sahiptir! Tek bir yastıkla odaya hakim olmasını istediğiniz rengi ön plana çıkarabilir, farklı desen ve renkte yastık kılıflarını birlikte kullanarak yepyeni bir uyum yakalayabilirsiniz. Suluboya tekniği ile tasarlanan dekoratif yastık kılıfları ise yaşam alanında sıcak bir hava yaratmak isteyenler için ideal.
 

Led Lamba

 

Evinizde değişiklik yapmak istiyor ama nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız, zihninizde bir ışık yanmasını sağlayabiliriz. Kullandığınız aydınlatma ürünlerinde yapacağınız basit değişiklikler gözünüze artık sıradan ve sıkıcı gelmeye başlayan bir odayı baştan yaratabilir. Hem duvara monte edebileceğiniz hem de evinizin farklı köşelerinde kullanabileceğiniz led lambalı dekorasyon malzemesi yaşam alanlarınızda keyifli bir aydınlatma sağlamaya aday.
 

Mıknatıslı Tahta

 

Ev hayatını düzenlerken alışveriş listesi, fatura tarihi gibi sizi yoran detayları aklınızdan çıkarmak ve yine de unutmamak mümkün olsa güzel olmaz mıydı? Bunun için hatırlamayı ve hatırlatmayı kolaylaştıracak dekoratif bir önerimiz var. Metal bir zemin üzerine sabitleyebileceğiniz mıknatıslı tahta ile kendinize bir hatırlatma alanı yaratabilirsiniz. Evdeki küçüklere de yaratıcılığını geliştirmek için alan sağlayacak olan mıknatıslı tahtalar; tebeşir ile yazılabilir, nemli bez ile kolayca silinebilir.
 

Duvar Aynası

 

Duvar aynaları genellikle işlevsel kullanımıyla banyo ve kıyafet odalarının vazgeçilmez eşyaları olarak öne çıksa da, doğru seçilmiş bir aynanın mekana kattığı estetik değeri çok az dekoratif malzeme yaratabilir. Duvar aynaları şık formlarıyla dekorasyon zevkinizi ortaya çıkarırken, mekana da derinlik kazandırırlar. Aynalar bir mekanın ruhunu değiştirmek istediğinizde sizin için sihirli çözümler üretebilir. Ağır ve ciddi gözüken bir köşe doğru aynayla neşeli ve samimi bir ortama dönüşebilir.
 

Duvar Rafı

 

Duvar rafı, alandan kaybetmeden bir evi derleyip toplamanın, ferahlatmanın yolu değildir de nedir? Salondan yatak odasına, çalışma odasından mutfağa kadar tüm odalarınızda kullanabileceğiniz raflar, bulunduğu alana ferahlık ve düzen sağlar. Fonksiyonelliğinin yanında dekoratif bir öğe olarak duvar raflarıyla mekana karakteristik dokunuşlar da yapmak mümkün. Dekoratif merdiven görünümlü duvar rafı ile odadaki bütün karmaşıklığı bir anda toparlayabilir, odanıza minimal bir esinti katabilirsiniz.