Bu yaz mutfağınıza renk katmaya, kendi tarzınızı yansıtmaya ne dersiniz? Yazın sıcak enerjisini mutfağınızda hissedeceğiniz, birbirinden leziz yemekler hazırlayıp övgüleri toplayacağınız güzel mutfağınız için size birkaç önerimiz var. 🙂
 

Katlı Pasta Tabağı

 

Mutfağınız kadar sofra düzeninize de önem veriyorsanız katlı pasta tabağı tam size göre. Her katında farklı ürünleri sıralayabilir, masanızda az yer kaplayarak bol çeşitli yiyecekleri misafirlerinize sunabilirsiniz.
 

Kapaklı Kavanoz

 

Yaz meyvelerinden yapacağınız leziz reçelleri saklayacağınız bu renkli kavanozlar hem yazın coşkusunu hem de enerjisini içinde taşıyacak.
 

Bar Taburesi

Mutfağınıza renkli bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Kırmızı bar taburesi ayarlanabilir yüksekliği ile mutfağınızda hem az yer kaplayacak hem de mutfağınızın havasını değiştirecek.
 

Dekoratif Kek Standı

 

Kendi mutfağınızın harikalar diyarını yaratmak istiyorsanız Dekoratif Kek Standı tam size göre. Sevimli cupcake’lerinizi dizebileceğiniz kek standı ile mutfağınızda ve sofranızda farklı bir görünüme sahip olacaksınız.
 

Jakarlı Masa Örtüsü

Beyazın eşsiz büyüsü ve ferah görünümü yemek masalarınıza da yansısın. Jakarlı masa örtüsü pamuklu dokusu ile şıklığın ve zarifliğin bir arada işlendiği yemek davetlerinize ev sahipliği yapacak.
 

Cam Lamba

 

Moda sürekli değişse bile camın modası asla değişmez. Her zaman en zarif ve şık görünümü veren cam, mutfak ve yemek odanızı aydınlatmada da aynı hissi verecek.
 

Metal Kase

 

İster meyvelerle ister kurabiye ve kekler ile doldurup masanızda, tezgahınızda kullanabileceğiniz metal kase, özel tasarımı ile mutfaklarınıza yeni bir soluk getirecek.