Evlerde en çok vakit geçirilen alanlardan biri olan mutfakta kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerin bulunması günlük hayatın koşturması içerisinde kişiye büyük kolaylık sağlıyor. Sizler için mutfağınızı daha kullanışlı hale getirecek mutfak eşyalarını listeledik. Detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz!

Profesyonel Pişirme Yardımcısı Seti

Kendi mutfağının şefi olan herkesin mutfağında yer alması gereken ürünlerden bir tanesi profesyonel pişirme yardımcısı setidir. İçerisinde yer alan 3 profesyonel yardımcı sayesinde daha pratik bir şekilde yemek hazırlayabilirsiniz. Hamur sıyırıcı, hamur spatulası ve hamur kesici ile mutfakta harikalar yaratacaksınız. Üstelik pişirme sonrası ürünü iç içe geçirerek alandan tasarruf da sağlayacaksınız.

Profesyonel Pişirme Yardımcısı Seti

Emaye Baton Kalıp

Güveçler, gratenler veya hamur işleri için çok yönlü olarak kullanılabilen emaye baton kalıp, fırına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Gıdaların hijyenik hazırlanması açısından bakteri ve kirleri yüzeyinde tutmayan bu ürün sayesinde lezzetli tarifleri gönül rahatlığıyla hazırlayabilirsiniz.

Emaye Baton KalıpNarenciye Sıkacağı

Enfes soslar hazırlayarak salatalarınızı lezzetlendirebileceğiniz narenciye sıkacağı ile aynı zamanda ev yapımı kokteyller de hazırlayabilirsiniz. Askılı yapısıyla kolaylıkla mutfağınızda konumlandırabileceğiniz ürün sayesinde pratik bir şekilde limon sıkabilirsiniz.

Narenciye Sıkacağı

Yoğurt Hazırlayıcı

Ev yapımı taze yoğurt hazırlamak için ideal olan yoğurt hazırlayıcı, ısı ölçümüne gerek kalmadan elektriksiz çalışır. Küçük boyutuyla mutfakta alan tasarrufu yapmanızı sağlayan bu ürün ile vegan yoğurt çeşitleri de hazırlayabilirsiniz. Birbirinden leziz yoğurt tariflerini pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan ürün sayesinde sofralarınıza lezzet katabilirsiniz.Yoğurt Hazırlayıcı

Tam Otomatik Konserve Açacağı

Mutfakta pratik olmak zaman kazanma açısından büyük önem taşır. Bu nedenle açılması zor konserveleri pratik bir şekilde açabilmek için tam otomatik konserve açacağı kullanabilirsiniz. Ele rahat bir şekilde oturan açacağın kaymaz kavrama yüzeyi sayesinde yemek pişirirken ya da elleriniz ıslakken konserve açabilirsiniz.

Tam Otomatik Konserve AçacağıMutfağınızı daha kullanışlı hale getirmeye yardımcı olacak ürünlerimiz ve daha fazlası için tchibo.com.tr adresini veya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.