Mutfak Düzeni için Pratik Bilgiler

Mutfakta daha pratik ve düzenli olmanıza yardımcınız olacak, yeni fikirler ile yepyeni bir düzen yaratabileceğiniz ürünler için yazımızın devamını okumaya davetlisiniz. ?‍??‍?

Yer Tasarruflu Altlık

Yer tasarruflu altlık, ısıya dayanıklı ve kolay temizlenen silikondan üretilmiştir. İki zinciri ayrı ayrı küçük tencere altlığı olarak kullanabilmenizin yanında, birleştirerek büyük tencere altlığı olarak da kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise, ince formu sayesinde çekmecenizde yer kaplamayacaktır.

Taşınabilir Çorba Kabı

Bir yolculuğa çıktığınızda veya iş yerinize evde yaptığınız çorbayı götürmek istediğinizde taşınabilir çorba kabı, kurtarıcınız olabilir. Çift kat duvarlı haznesi ile sıcak ve soğuk tutma özelliğine sahiptir. Bunun yanında dilerseniz çorbanızı taşınabilir çorba kabı ile mikrodalgada ısıtabilirsiniz.

Taşınabilir Yemek Kutusu

Taşınabilir yemek kutusu ile iki ayrı bölmesini kullanarak, taze sosları, müsliyi veya çorba için krutonları ayrı şekilde veya kuru tutacak şekilde saklayabilirsiniz.

Silikon bölmesini katlayarak kullanabilirsiniz.

Salata ya da sebze çubukları gibi katı yiyeceklerin dışında, yoğurt veya çorba gibi sıvı yiyecekler için de sızdırmadan taşıyabilirsiniz.

Yoğurt Taşıma Kabı

Yoğurt taşıma kabı, yoğurt ve taze atıştırmalıkları yanınızda taşımanız için idealdir. Özellikle müsli, meyve gibi atıştırmalıklar için kapağında bir alan mevcuttur. Yanında bulunan kaşığını ise kolayca kapağına takarak pratik bir şekilde her zaman kullanabilirsiniz.

Aroma Koruyucu Torba Kapağı

Aroma koruyucu torba kapağı, torba içerisinde saklayacağınız fakat aromasını ve tazeliğini korumak istediğiniz kuru meyve, müsli, fındık, pirinç veya bakliyatlar gibi malzemeler için idealdir. Pratik bir şekilde aroma koruyucu torba kapağında bulunan halkayı, torbanın ağzına geçirip üzerine kapağı yerleştirerek malzemelerinizi ilk günkü tazeliğinde saklayabilirsiniz.

Keyifli günler!?