Mutfak Temizliği Önerileri ile Evinizi Işıldatın

Mutfak temizliği detay ve zaman gerektirir. Temizlik yaparken işinizi kolaylaştıracak ve size vakit kazandıracak yardımcılarınızı keşfetmek için yazımıza göz atacağınızı düşünüyoruz. ?

İki İşi Aynı Anda Yapabileceğiniz Bir Yardımcı

Başlık ve bulaşık fırçasının bir arada olduğu musluk için bulaşık fırçası, hızlı ve kolay temizlik için son derece pratiktir. Bulaşık yıkamayı sevmeyenler için kurtarıcı olacağını düşündüğümüz Musluk için Bulaşık Fırçası, normal bir musluğu bulaşık yıkama istasyonuna dönüştürür. Bulaşıkların kolayca yıkanmasının yanında sebze veya meyve yıkamak için de idealdir. Ayrıca bükülebilen hortumu ile pratik bir kullanım imkanı sağlar.

Çok Kullanımlı Bir Yardımcı

Silikon bulaşık tepsisi, bulaşıklar yıkandıktan sonra olması istenmeyen iki durum vardır: Yıkanan bulaşıkların üzerinde ve tezgahta görülen su lekeleri. Silikon bulaşık tepsisi, bu durumu engellerken, noktacıklı hassas bardaklarınıza güvenli bir duruş sağlar. Ayrıca mutfak yardımcısının gizli bir özelliği daha vardır: Mousepad ya da oturma minderi olarak kullanılabilmesinin yanı sıra, ısıya dayanıklılığı ile tencere altlığı olarak da kullanım imkanı sağlar.

Çevre Dostu bir Yardımcı

Mutfak temizliğinde en zor detaylardan biri şişelerin, termosların ve biberonların temizlenebilmesidir. Şişe temizleme topları farklı ebatlardadır ve fırçaları farklı sertliktedir. Az miktarda deterjan ve su kullanımı ile sağladığı hijyenle çevre dostu bir üründür.

 

Işıldayan bir mutfak ile keyifli günler! ?