Neşe Dolu Yılbaşı Sofraları ve Sofra Dekorasyonları

Yepyeni bir yıla girmeye hazırlandığımız bu günlerde, evleri yeni yıla hazırlamak için tatlı bir telaş başladı. Yılbaşı akşamlarının en önemli anlarından biri olan sofralar, aileyle birlikte eğlence ve lezzet dolu zamanlar demektir. 2021’i harika bir sofra ile karşılamanızı sağlayacak dekoratif ve işlevsel ürünlerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sofra Dekorasyonu

 Altı adet manyetik levhaya ve üzerine yazı yazılabilen yüzeye sahip dekoratif çam ağacı ile yeni yıl sofranızı farklı biçimde süsleyebilirsiniz.

İç kısmında bulunan yay sayesinde mumların hep aynı hizada kalmasını sağlayan altın rengi şamdanla sofranıza asil bir hava katabilirsiniz.

Tebeşirle üzerine istediğiniz cümleleri yazıp dilediğiniz çizimleri yapabileceğiniz yazılabilir masa bandı ile çok yönlü bir dekoratif detayı sofranıza ekleyebilirsiniz.

Sade hardal sarısı rengiyle dikkat çeken organik pamuklu çift taraflı Amerikan servisi seti ile kolayca yılbaşı sofranızı hazırlayabilirsiniz.

İşlevsel ve Pratik Mutfak Yardımcıları

Et, balık ve sebze gibi yeni yıl sofranızın ana yemeklerini hazırlamak için paslanmaz çelik kızartma setini kullanabilirsiniz. Tüm ocak tipleri için uygun olan setin paslanmaz çelik kapağını, sunum tavası olarak da kullanabilirsiniz.

Sarılan kurabiye kalıbı ile çocuklarınızla birlikte eğlenceli ve sevimli kurabiyeler yapabilirsiniz.

Son derece esnek, çıkarılabilen silikon başlığa ve kurabiye kalıbına sahip hamur spatulasıyla enfes yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Mikrodalgada mısır patlama kapağı ile yemek sonrası sohbetlerinize ve eğlenceli oyunlarınıza eşlik etmesi için patlamış mısır hazırlayabilirsiniz.

Tchibo.com.tr’de ve mağazalarımızda yer alan yeni yıl temalarımızdaki ürünlerle, ailenizle birlikte 2021 yılını evde harika biçimde karşılayabilirsiniz.