Günümüzün büyük bir kısmını ofislerde geçiriyoruz. Çalışma alanımızın kötü dekore edilmiş, az ışıklandırılmış, dar alanlar olduğunu düşünün, çalışmak bizim için bir işkenceye dönmez miydi?

 

İster evinizin içinde kendinize bir çalışma alanı ayarlayacak olun, ister de ofisinizi yeniden dekore etme heyecanında. Tchibo, birbirinden güzel ve kullanışlı ofis mobilya, ekipman ve aydınlatma seçenekleriyle sizleri bekliyor!

 

Çekmeceli Raf

 
Klasörlerin rahatça sığabildiği, evrakların, dosyaların ve belgelerin düzenli bir şekilde durabildiği dolaplar ofislerin olmazsa olmazıdır.
Buna birde odaya vereceği estetik görüntüyü eklersek Tchibo’nun raflı dolabı çalışma alanınıza yeni bir hava katacak.

 

 

Saklama Kutusu

 

Az önce bahsettiğimiz dolabın raflarına renk katacak ve fazla malzemeleri içinde depolayacak birbirinden güzel desenli 5 adet Tchibo saklama kutusunu ise unutmayalım!

 

Bu saklama kutuları kullanılmadığı zamanlarda ise iç içe koyularak yer kaplama derdini ortadan kaldırır.

 

Ofis Malzemeleri Seti

 

Biraz da dekor amaçlı ürünlere göz gezdirelim.
Paket içeriğinde 3 adet kurşun kalem, 1 adet kalemtıraş, 1 adet silgi, 1 adet dekoratif yapışkanlı bant, 3 adet evrak mandalı, 100 adet yapışkanlı not kağıdı, 9 adet raptiye ve 6 adet yuvarlak ataç var. Daha ne olsun dedik içimizden! 🙂
 

Ofislerin en ihtiyaç duyulan ürünlerinin şık bir çanta içinde hazırlandığını da unutmamak lazım. Yakından incelemek için sizi www.tchibo.com.tr’ye bekliyoruz!

 

Çalışma Masası Lambası:

 

Retro görünümlü parlak metalden son derece şık bir masa lambası ile karşınızdayız. 🙂
 

Ofis aydınlatmasının çok önemli olduğunun altını çizerek tüm beklentilere karşılık verecek bu lambada, dokunma fonksiyonlu açma kapama düğmesi ve 3 kademeli olarak da ışık kısma özelliği bulunuyor.

Çalışma alanında minimal bir hava isteyenlere birebir!