Tatil dönemleri sonrası çalışmaya kaldığımız yerden aynı konsantrasyonla devam etmek kolay olmayabiliyor ancak, Tchibo dünyasına özel ofis gereçleri ile çalışma alanınıza ferah bir yenilik getirmek, size aradığınız motivasyonu sunabilir. 🙂

 

LED Çalışma Masası Lambası

 

Bir çalışma masası hayal ettiğinizde gözünüze çarpan ilk şey herhalde masa lambası olurdu. Eylül ayının gelmesi ile birlikte havalar da daha erken kararmaya başladı. 9 adet LED’i ve bükülebilir lamba kolu ile LED çalışma masası lambası, çalışmalarınız esnasında sizin en büyük yardımcılarınızdan biri olacak.

 

Mini Büro Malzemeleri Seti

 

Hem kullanışlı hem de sevimli! 1.200 yedek zımba telli bir zımbadan, bir zımba sökücüden, bir makastan, 2 rulo bantlı bantlıktan, bir sarı fosforlu kalemden ve 15 adet ataçtan oluşan mini büro malzemeleri seti, ihtiyacınız olan birçok gereci size aynı anda sunuyor. Üstelik, tüm bu malzemeleri saklayabileceğiniz metal kutunun görünüşü bile, çalışma şevkinizi arttırmaya yetecek cinsten! 🙂

 

Kalemli Yapışkanlı Not Kağıdı Seti

 

İş hayatında hepimizin yoğunluğu hissettiği dönemler olur. Bu tarz dönemlerde, sonrasında unutmamamız adına anlık olarak almamız gereken notlar vardır. Neyse ki post-it var diyenlere, bir de Tchibo dünyasına özel yapışkanlı not kağıdı setini incelemelerini tavsiye ederiz. 🙂 Çiçek desenleriyle süslenmiş kapağı ve kağıtlarıyla bahar esintileri sunan setin içerisinde 100 yapraktan oluşan 6 farklı blok ve bir adet kalem bulunuyor. Her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz bu set, önemli notlarınızı alırken size büyük kolaylık sağlayacak.

 

Ofis Malzemeleri Seti

 

3 adet silgi uçlu kurşun kalem, 1 adet metal kalemtıraş, 1 adet silgi, 1 adet dekoratif yapışkanlı bant, 3 adet evrak mandalı, 100 adet yapışkanlı not kağıdı, 9 adet raptiye ve 6 adet yuvarlak ataçla, elinizin altında olmasını istediğiniz ne varsa bu setin içinde. Toplam 124 parçadan oluşan bu seti, dilerseniz kendi düzeninize göre çeşitli yerlerde saklayabilir, dilerseniz de sete dahil olan muhafaza kabında tutarak kolayca erişebilirsiniz.

 

Mantar Pano

 

İster önemli notlarınızı unutmamak adına, ister baktıkça size mutluluk veren fotoğrafları yerleştirmek için. 8 parçadan oluşan mantar panoyu dilediğiniz gibi tasarlayın, duvarınızda sizin için en rahat alanı yaratın.

 

Kalemli Not Defteri

 

Tüm notlarınızı tutabileceğimiz bir not defteri hangimize lazım değil ki? 🙂 Sade kapak tasarımı, puantiye dokunuşlarıyla süslenmiş tükenmez kalemiyle bu not defteri, ihtiyacınız olan tüm bilgileri toparladığınız yardımcınız olacak.