Şimdi tarzını konuşturma sırası onlarda! Yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte o özlediğimiz hareket ve çocuklarla birlikte renklenen sokaklar geri geliyor. 🙂

 

Sadece Tchibo dünyasına özel çocuk giyim koleksiyonu ile çocuklar için bu dönem çok daha güzel ve tarz geçecek. Şimdi gelin, bu özel koleksiyonun bazı parçalarına birlikte göz atalım.

 

Metalik Baskılı Sweatshirt

 

Dönemin yıldızlarını yansıtmanın en iyi yolu! 🙂 Sıcak havaların yerini tatlı rüzgar esintilerine bırakmaya başladığı bu dönemde, çocuğunuz cilt dostu pamuk karışımı sweatshirtle sıcak kalmaya devam ederken, yıldız baskılarıyla da tüm dikkatleri üzerinde toplasın.

 

Payetli Tişört

 

1 tişört, 2 görünüme birden sahip olabilir mi? Eğer bu özelliği Tchibo’da arıyorsanız, olur! 🙂 Çevrilebilen pulları sayesinde deseni değişebilen payetli tişört, yüksek pamuk oranı sayesinde de cilt dostudur.

 

Organik Pamuklu Baskılı Tişört

 

Çocuk olmak demek, bol eğlence, neşe ve hareket demek. Müzik temasıyla tasarlanan organik pamuklu baskılı tişört, çocuğunuzun tüm hareketli karakterini yansıtırken, favori parçalarından biri haline gelecek. Siz de organik pamuğun konforu ve güveni ile çocuklarınıza bu tişörtü gönül rahatlığıyla giydireceksiniz. 🙂

 

Ceket

 

Az önce de söylediğimiz gibi, sıcak havalara yavaş yavaş veda ediyoruz. Mevsim fark etmeksizin yerinde duramayan ve oyundan kopamayan çocuklar için bu hava değişimi çok da bir şey ifade etmeyebiliyor. 🙂 Antrasit ceket işte tam da bugünlerde çocuğunuzu soğuktan koruyacak, kire dayanıklı yapısı ile dışarıda özgürce dolaşmasını ve oynamasını sağlayacak.

 

Organik Pamuklu Tayt Pantolon

 

Yeni dönem alışveriş listesinin en başında da pantolon geliyor. Tayt pantolon, organik pamuklu yapısı sayesinde cilt dostudur. İç kısmında yer alan mandalı sayesinde beli ayarlanabilir ve bele tam oturma sağlar. Elastik yapısı ile de çocuklarınızın rahatça ve severek kullanmasını sağlar.

 

Yeni okul dönemi hem çocuklar hem de aileleri için heyecan dolu bir hazırlığı da beraberinde getiriyor. Minikler ne giyse yakışıyor. Biz onları, tertemiz duygularıyla mutluluk kaynağımız oldukları için seviyoruz. Eğer gardıroplarına, kendilerini yansıtabilecek birkaç parça ekleyebilirsek ne mutlu bize! Tchibo olarak tüm miniklere ve ailelerine başarı dolu okul dönemi dileriz. 🙂