Kadın, erkek farketmeksizin kişisel bakım ürünleri dendiğinde akla ilk cilt bakım, saç bakım ile genel olarak kozmetik ürünleri gelir. Oysa ki detaya inildiğinde kişisel bakımda atlanmaması gereken birçok adım daha vardır. Size yanınızdan bile ayırmak istemeyeceğiniz kişisel bakım ürünlerimizi sunmaya geldik! 🙂
 

Unisex Ürünlerimiz


Titreşimli Islak/Kuru Ayak Masaj Aleti

 
Ayak refleks bölgeleri vücudun son derece hassas bölgeleridir. Bu yüzden ayak masajları rahatlatıcı ve dinlendiricidir. Titreşimli ayak masaj aleti sayesinde, hava kabarcıklı, su püskürtmeli, ıslak veya kuru masaj türlerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Sizi oldukça rahatlatacak olan bu ürünümüzü özellikle öneriyoruz! 🙂

 

Bel Isıtıcı, Krem Rengi

 
Ribana yapılı krem rengi bel ısıtıcı, böbrek bölgesini sıcak tutmakla kalmayacak, dikişsiz elestan yapısı ile de sizi gün boyu rahat hissettirecek. Özellikle soğuk havalarda tercih edilen bu ürünleri, bel bölgesinden soğuk alanlar ve dönemsel karın ağrısı yaşayanlar da kullanabilir ve sıcacık bir deneyim yaşayabilir.

 

Saç Makası Seti

 
Kuaför veya berberde saçlarınızı kestirdiniz ama küçük bir rötuşa daha ihtiyacınız var… İşte tam da bu anda saç makası seti çok işine yarayacak 🙂 Saç makası seti küçük ve büyük değişiklikler yapabilmenizi sağlayan 2 adet makastan oluşmaktadır. Saç kesme makası da saçları incelten model verme makası da paslanmaz çelikten üretilmiştir.

 

Özellikle Erkekler İçin

 

Sakal ve Saç Kesici

 
Bakımlı bir sakal günlük bakıma ihtiyaç duyar. İşinizi olabildiğince kolaylaştırmak için sakal ve saç kesici, son derece keskin olan ve alışılmış kesicilere kıyasla belirgin şekilde daha uzun kesim yapabilen seramik kesme bıçaklı titanyum kaplama bıçak çeliğine sahiptir.

 

Özellikle Kadınlar İçin

 

Manikür Seti

 
Kişisel bakım denince akla ilk gelenlerden biri de manikürdür. Her evde bulunan tırnak makası, törpü vb. aletlerin bir de küçültülmüş boyda seyehatlariniz için uygun tasarlanmış halini düşünün. Deri görünümlü kılıfı kendiliğinden mıknatıslıdır ve her bir alet iç kısımda sabit durabileceği bir alana sahiptir. Setin, tırnak makası, tırnak törpüsü, tırnak eti makası ve tırnak derisi iticisinden oluştuğunu söylemeyi de unutmayalım.

 

 

Makyaj Fırçası Seti

 
Makyajda doğru fırçalara sahip olmak, makyajının güzel olmasını isteyenlerin ilk önceliği olmalıdır. 5 adet fırçadan oluşan bu set ile makyajınız her zamandakinden daha hızlı, daha kolay ve kesinlikle daha güzel olacak. Taşınabilir boylarda oluşu ve çantası sayesinde günün her anında yanınızda taşıyabilirsiniz.