Organik pamuk, genetik olarak değiştirilmemiş, böcek ilacı veya kimyasal gübre gibi etkenlere maruz kalmamış doğal olan pamuklardır.
Organik pamuk kullanmayı tercih etmek, kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını korumak için atılacak önemli adımlardan biridir. Alerjen içermeyen, doğal yollarla yetiştirilen organik pamuk, hem kendi sağlığınızı korumanız için hem de doğanın dengesini korumanız için oldukça önemlidir.
Satın aldığınız kıyafetlerde etikete dikkat ederek ürünün organik pamuktan yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz. Sizin için organik pamuk ile üretilen ürünlerden bir liste hazırladık.

Ev Tulumu

 

Cildinizin dostu organik pamuklu ev tulumu yumuşak yapısı ile rahat ve keyifli bir uyku uyumanıza yardımcı olacak.

Organik Pamuklu Bornoz

 

Ilık bir duş kadar insanı rahatlatacak şey az bulunur. Banyo keyfinizi banyo sonrasında da yaşamak için organik pamuklu bornoz ve havluları kullanabilirsiniz. Organik Pamuklu havlular, yumuşak dokusu ile cildinizi tahriş etmez, suyu hızla emer. Püskülleri ile geleneksel hamam stilini dahi evinizde yaşayabilirsiniz.

Organik Pamuklu Emzirme Tişörtü

 

Cilt dostu organik pamuklu emzirme tişörtü ile anneler bebeklerini olabilecek en sağlıklı en az allerjen kıyafetle doyurabiliyor. Bebekler de mutlu anneler de…

Şapka & Şal Hediye Seti

 

Organik pamuklu iplikten incelikle işlenmiş olan şal ve asla modası geçmeyen hasır şapkanın uyumu ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Fitness Taytı

 

Formunuzu korurken cildinizi de koruyun! Organik pamuk ile üretilen dikişsiz fitness taytı, ile spor yaparken dahi cildinize özen gösterebileceksiniz.

Organik Pamuklu Çorap

 

Tüm gün ayakkabılar içerisinde duran ayaklarınızı korumak için organik pamuklu çorapları tercih etmelisiniz. Ter ve nemi hızlıca emen yapısı ile organik pamuklu çoraplar, gün içerisinde ayakta oluşacak bakterilerden sizi koruyacaktır.