Yoğun yaşam temposu arasında uykuya kalan zamanı çok verimli değerlendirmenin önemini artık hepimiz biliyoruz. Vücudumuz için, uykunun süresi kadar kalitesi de bir hayli önem arz ediyor. Uyku kalitesinin belirlenmesinde de yatağımızın çok önemli bir payı var.
 

Sağlıklı ve kaliteli yatak seçiminin yanı sıra yatak örtüsü seçimi de çok önemli. Bu yüzden zevkinize göre nevresim takımı seçerken kalitesine ve rahatlığına da önem vermeyi ihmal etmemelisiniz. Organik pamuklu nevresim takımlarıyla ise rahatlığınıza biraz daha keyif katacağınızdan emin olabilirsiniz.
 

Çiçekli Rüyalar:

 

Perkal, sıcak yaz akşamları için ideal, saf pamuktan üretilmiş bir kumaş türüdür. Beyaz üzerine çiçek deseniyle yatak odasına ferahlık getirirken aynı zamanda hafifliği ve pürüzlüğü ile kesintisiz bir uyku için çok idealdir.
 

Jarse Nevresim Takımı:

 

Saf organik pamuktan üretilen bu yatak çarşafları ile yıldızların huzuru odanıza taşınıyor. Elastik örgülü, yumuşak ve esnek kumaşıyla yumuşacık uykular sizi bekliyor.
 

Bembeyaz, Yumuşacık Nevresim Takımı:

 

GOTS sertifikalı, %100 ekolojik tarımdan üretilen pamuklu bu nevresimle beyazın zarafeti ve temizliği odanıza taşınıyor. Son derece yumuşak ve hafif olan bu nevresim takımı uykunuzu başka bir seviyeye taşıyacak.
 

Saten Nevresim Takımı:

 

Saten, ipeksi ve ütülemesi kolay, pamuksu bir kumaş türüdür. Krallara, kraliçelere layık bu nevresim takımı, soğutma ve sıcaklık emme özelliğiyle deliksiz bir uyku için yaz aylarındaki ilk tercihiniz olacak.