Yaz aylarının yaklaşması ve sıcakların artmasıyla birlikte çocuklar dışarı çıkmayı daha çok isteyeceklerdir. Onların rahat etmesini sağlayacak, organik pamuklu kıyafetleri bir araya getirdiğimiz bu yazıda sizlere güzel kombinler hazırladık.

 

Kız çocukları için

 

Açık Mavi-Siyah Puantiyeli Organik Pamuklu Gömlek

 
Sıcak havalarda çocuğunuzun rahat edebileceği puantiyeli organik pamuklu gömlek, chambray dokuması sayesinde cilt dostudur. Çıtçıtlı düğmeleri sayesinde kolayca iliklenir. Aynı zamanda bu gömlekle her türlü kot pantolon ve taytı rahatça kombinleyebilirsiniz.
 

 Organik Pamuklu Tayt Pantolon, Mavi Kot Rengi

 
Çocuklar gezmeyi çok sever 🙂 Mavi kot renkli, organik pamuklu tayt pantolon, yüksek organik pamuk oranı ve elastanlı yapısı sayesinde vücut şeklini alır. Son derece yüksek konforlu olmasından dolayı çocuğunuz üzerinden çıkarmak istemeyecek.
 

Organik Pamuklu Çocuk Tişört, Lacivert

 
Çocuğunuzun favorileri arasında yer alacak olan lacivert organik pamuklu uzun kollu tişört, gümüş rengi payet yıldızları ile kıyafet dolabının en sevileni olmaya aday! Yumuşak dökümlü pamuklu Lenzing Viscose® kumaştan üretilmiştir ve elastik etek ucu bulunur.
 

Organik Pamuklu Jersey Elbise

 
Plajda ya da bahçe fark etmez, önemli olan dışarıda olmak! Yumuşak organik pamuklu Jersey kumaştan dokulu iplikli elbise bu yazın favorisi olacak. 🙂

 

Erkek çocukları için

 

Kırçıllı Gri Organik Pamuklu Sweat Pantolon

 
Kırçıllı gri organik pamuklu sweat pantolon yüksek pamuk içeriği sayesinde çocuğunuzun hareketlerini kısıtlamayıp, gün boyu rahatça hareket etmesine olanak sağlar. Kot gömlek ve sweatshirt ile kombinleyebilirsiniz.
 

Mavi-Beyaz Çizgili-Kırçıllı Gri Organik Pamuklu Uzun Kollu Tişört

 
Cilt dostu organik pamuklu mavi-beyaz çizgili ve kırçıllı gri uzun kollu tişört çocuğunuzun spor kombinlerini tamamlayacak. Dökümlü duruşu sayesinde sweat pantolonlarla birlikte kullanımı uygun olacaktır.
 

Mavi Denim Organik Pamuklu Kot Salopet

 
Bu salopet çocuğunuza çok yakışacak! Yüksek organik pamuk içeriği sayesinde çocuğunuzun cildinde hoş bir his bırakarak, oldukça iyi hissettirecektir. Elastanlı olduğu için çocuğunuzun vücuduna mükemmel şekilde oturur ve çıtçıtları altını değiştiren anne iseniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

 

Anneler ve çocuklar bizim için çok değerli.
 
Çocuklarınız için tercih edeceğiniz bu organik pamuklu ürünlerle, tüm ailenizle beraber sağlıklı günlerinizin olmasını dileriz.