Doğayla iç içe, huzur dolu bir piknik için havanın en müsait olduğu günlerdeyiz. Hal böyleyken hafta sonu ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte bir piknik düzenlemek çok güzel bir fikir olabilir.
Tam bir piknik müdavimiyseniz eminiz ki yanınıza neler almanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuzdur. Ancak biz yine de sizin için piknik yaparken işinize çok yarayacak temel malzemeleri listeleyelim istedik:

Soğutuculu Sepet:

Piknikte yenilen sandviçlerin, atıştırmalıkların tadı bir başka olur. Pikniğe giderken soğutuculu bir sepet kullanmanız, hazırladığınız yiyeceklerin uzun süre taze kalmasına yardımcı olacaktır.

Piknik Örtüsü:

Örtü olmadan piknik olmaz! Beğendiğiniz bir noktaya örtünüzü serin ve doğanın keyfini çıkarmaya bakın. Taşıma askısı sayesinde kolayca taşınabilir ve az yer kaplar.

Sarılabilir Masa:

‘Piknik bile olsa, masam önümde olacak’ diyenlerdenseniz, sarılabilir masa tam size göre. Sadece piknik de değil, ister kampta, ister bahçenizde kullanın. Taşırken zorlanmayın, kurduğunuz andan itibarense keyfinize bakın!

Çatal Bıçak Takımı:

Pikniğe giderken yanınıza çatal bıçak almayı unutmayın. Her ne kadar ihtiyacınız olmayacağını düşünseniz de emin olun çok işinize yarayacaktır. Üstelik, bu çatal bıçak takımı tam da sizin enerjinizi yansıtan cinsten ve rengarenk!

Saklama Kabı:

Yiyeceklerinizi ayrı ayrı saklama kapları içinde götürürseniz hem yolda yiyeceklerin dökülmesinin önüne geçmiş olursunuz hem de servis ederken tabak kullanmanıza gerek kalmaz. Ayrıca boşken katlanabilme özelliğiyle de dönüş yolunuzda çok az yer kaplayacaktır.