Deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarma vakti geldi! Yaz mevsimin başlaması ile birlikte tatil planları yapıldı, yolculuklara çıkıldı. Şimdi tatilin keyfini doyasıya yaşamanın zamanı. Plajda heyecanınıza eşlik edecek ve konforunuza konfor katacak ürünleri sizin için listeledik. Keyifli okumalar!

Katlanabilen Plaj Çantası

Plaj ürünlerinde, en çok ihtiyaç duyulan eşyalarda ilk sırayı çantalar alıyor. Bu nedenle katlanabilen plaj çantasını tercih edebilirsiniz. Çantanın ana bölmesinde cep telefonu gibi değerli eşyalarınızı kumdan korunmak için fermuar bulunuyor. Aynı zamanda ön kısımda ayrı bir cep daha yer alıyor. Katlanabilen yapıya sahip olan ürün, bu özelliği ile az yer kaplıyor. Kullanılmadığı esnada katlayarak saklayabileceğiniz çantanın çıt çıt düğmesi bulunuyor. Bu düğme ile çantayı sabitleyebilir ve dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Havlu Mandalı

Plaj havlularını şezlonglara sabitlemek amacı ile havlu mandalı kullanabilirsiniz. Güçlü, sert plastikten tasarlanan havlu tutucu mandalların, çelik yayları sayesinde yüksek sabitleme özelliği bulunuyor. Çok yönlü olarak kullanabileceğiniz ürün, plajda kullanılmadığı zamanlarda el havluları için de tercih edilebiliyor. Paslanmaz çelikten tasarlanan havlu mandallarını uzun süre boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Plaj Çadırı

Plajda rüzgar ve güneşten korunma amacı ile plaj çadırını tercih edebilirsiniz. +30 UV koruma faktörü ile ideal bir koruma sağlayan ürün, hızlı ve basit bir şekilde kurulabiliyor. Plaj çadırını, kullanım sonrasında çantasına saklayarak kaldırabilirsiniz. Altı adet galvanize çelik kazığı bulunan Plaj çadırı, bu sayede rüzgara karşı oldukça sağlam duruyor.

Islak Bikini Çantası

Plaj çantalarının içerisinde kolaylıkla taşıyabileceğiniz ıslak bikini çantası sayesinde, mayolarınızın kurumasını beklemeden eşyalarınızı toparlayabilirsiniz. Dışarıya su sızdırmayan çanta, fermuarlı olmasıyla da koruma sağlıyor.

Plaj Topu Seti

Plajda ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz oyunlar için plaj topu seti kullanabilirsiniz. Kaymaz kumaş kaplamalı 2 lastik top ve 2 raketten oluşan set, suda oynamak için de ideal. Tuzlu suya dayanıklı olan plaj topu seti, maksimum mancınık etkisi için elastik kumaşlar ile kaplanıyor.

Plajda işinize yarayacak pratik plaj malzemeleri ve daha fazlası için tchibo.com.tr adresini veya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.