Pratik ve Fonksiyonel Mutfak Gereçleriyle Kurulan Kış Sofraları

Keyif dolu bir kış mevsimini evde harika şekilde geçirmeye hazır mısınız? Ailenizle birlikte eşsiz zamanlar geçireceğiniz, leziz deneyimler yaşayacağınız kış sofraları kurmak için yararlanabileceğiniz işlevsel, dekoratif ve pratik mutfak gereçlerinin yer aldığı yazımızla karşınızdayız.

Pratik Mutfak Yardımcıları

Bıçaklarınızı şık ve ayrı ayrı muhafaza etmenizi sağlayacak bıçak bloğu, zarif tasarımıyla da mutfağınıza dekoratif bir detay katar.

Zorlu konserveleri, tam otomatik konserve açacağı ile kolayca açabilirsiniz.

İri ve ince çekim için 2 parçaya sahip, paslanmaz çelikten üretilen el değirmenini; bebek mamasından marmelata, turtadan jöleye pek çok lezzeti hazırlamada kullanabilirsiniz.

Fırın kalıbı, taşıma ve saklama kutusu olarak kullanabileceğiniz taşıma kapaklı kelepçeli kalıp ile leziz kekler hazırlayabilirsiniz.

Tüm aile için mutfakta harika waffle’lar yapabileceğiniz, yapışmaz kaplamalı plakaya sahip Belçika waffle makinesi ile evde yaratıcı ve leziz tatlar hazırlayabilirsiniz.

 

Profesyonel atıştırmalık şekil verme seti ile tariflerinize hayal gücünüzü katabilirsiniz. Leziz aperatifler, mink hamur işleri hazırlayabileceğiniz şekil verme seti ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Mutfakta profesyonel bir şefe dönüşmenize yardımcı olacak mutfak bıçağı seti ile soyma ve kesme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kolayca lezzetli ve sağlıklı bir kahvaltı hazırlamak için mikrodalga müsli pişirme kabından yararlanabilirsiniz. Farklı tahıl türleri için uygun yapıya sahip pişirme kabı ile zevkinize göre zengin tarifler hazırlayabilirsiniz.

Sağlam melaminden üretilen, sulu boya desenleriyle süslenen pasta spatulası ile kek ve pastalarınızı kolayca servis edebilirsiniz.

Sofralara Dekoratif Bir Hava Katacak Ürünler

Amerikan servisi ile davetkar sofralar kurabilir, masanızda eşsiz bir hava yaratabilirsiniz.

Biyolojik pamuktan üretilen kalp desenli runner ile sevgi dolu sofralar kurabilirsiniz. Her masaya kolayca uyum sağlayacak ürünü masa örtüsü olmadan da kullanabilirsiniz.

Tekrar kullanılabilmesiyle doğa dostu bir ürün olan, şık tasarımıyla dikkat çeken, temizleme fırçası bulunan 4 adet cam kamışı eşsiz içeceklerinizi servis ederken kullanabilirsiniz.

 

Tchibo ile Kış Lezzetleri temamızdaki ürünlerle eşsiz lezzetler hazırlayabilir, şık sofralar kurabilirsiniz.