Rahat ve Havalı: Stilinize Zamansız Dokunuş

İlk cemrenin düşmesi ile birlikte ilkbahar mevsimine geçiş başladı. İlkbaharın değişken hava durumuna uygun ve tarzınızı yansıtan bir kombin yapmaya ne dersiniz?

Yağmur Parkası

Yağmur parkası, yağmurlu günlerde sizi ıslanmaktan korurken sezonun trendi olan neon sarısı rengi ile gri sabahlarda enerjinizi yansıtabilirsiniz. Kapşonu, rahat bir vücut iklimi  oluşturan kol altı havalandırma delikleri ve bel kısmında bulunan kordon şeridi ile pratik ve trend.

Bandana

 

Farklı giyim seçenekleri ile fular, saç bandı, kemer veya çanta aksesuarınız olarak kullanabileceğiniz bandana ile her kombinize şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Sezonun trendine uygun açık mavi, sarı ve beyaz karışımı deseni ile, bu sezon yanınızdan ayırmayacağınız bir parça olabilir.

Yağmur Botu

 

Yağmurlu havalarda kombinlerinizi tamamlayacak ve ıslanmaktan koruyacak bir ayakkabı seçmekte zorlandığınızı duyar gibiyiz. Yağmur botu, su geçirmez ve esnek malzemesi ile her hava koşulunda rahatlıkla giyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Neon sarısı rengi ise, kombininizde dikkat çekici olacak bir detay.

Jean Gömlek

 

Organik Pamuklu Jean Gömlek, klasik denim üzerine beyaz puantiyeli baskısı ile her kombininizde zamansız şıklık yaratır. Göğüs cebi ve pensleri, dekoratif perçinli metal düğmeleri ve küçük yırtmaçları ile iyi işçilikli detayları kot gömleğin şık görünümünü mükemmel hale getirir.

Otomatik Cep Şemsiyesi

 

El çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz otomatik cep şemsiyesi ile, beklenmedik bir anda başlayan bahar yağmurlarına hazırlıklı olabilirsiniz. Güçlü rüzgarlara ve sağanak yağmurlara dayanıklı yapısı, yağmurlu havanın keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Yağmur dindiğinde ise, şemsiyenizi kapatarak su geçirmeyen koruma kılıfı ile çantanıza geri koyabilirsiniz.

Keyifli günler!