Baharın gelişi ile sadece çiçekler değil, vitrinler de renklenmeye başladı. Her bahar mevsimi başlangıcında koyu renkler kaldırılır, rengarenk, cıvıl cıvıl kıyafetler dolapta yerini alır. Bu süreçte bahar alışverişlerini de unutmamak lazım. Siz günlük giyim alışverişinizi tamamladıysanız, gelin spor giyim ürünlerinizi de biz tamamlayalım! ?

Kadın Spor Giyim

Turkuaz Sporcu Sütyeni

Kadınların spor yaparken önem vermeleri gereken spor giyim ürünlerinden biri de sütyenlerdir. Sporcu sütyeni size rahat hareket özgürlüğü sunarken, diğer taraftan da şekillendirilmiş kuplu olması ile kombininize yardımcı olur. Bir sütyen arayışındaysanız sizinle; hava alan, nemi emen, cilt dostu ve turkuaz rengi ile oldukça enerjik bu ürünümüzü paylaşıyoruz. ?

Şeftali Rengi Mikropolar Ceket

Uzun yürüyüşlerin ve bisiklet turlarının aranan parçası ile karşınızdayız. ? Renginin şeftali tonlarında olması size enerji verirken, kesimi ve kumaşının modaya uygun olması da size kendinizi sporda bile şık hissettirecek.

 

Erkek Spor Giyim

Neon Sarı DryActive Plus Tişört

DryActive özelliği sayesinde bu tişört üzerinizde olduğu sürece hava alır, nem transferi sağlar ve hızlıca kurur. Elestanlı oluşu sayesinde ise vücuda tam oturur ve hareket özgürlüğü sağlar. Salonda veya parkta spor yapmak için ideal bu neon sarısı tişört, günlük giyim seçeneklerinizden biri olabilir.?

 

Unisex Spor Giyim

Koşu Çorabı, Beyaz-Sarı ve Lila

Sporda en önemli giyim ürünlerinden biri de çoraplardır. Hava alması ve dayanıklı olması bir spor çorabı için olmazsa olmaz özelliklerdir. Kombinlerinize kolayca uyum sağlayacak ve bahar mevsimine yakışacak bu çorapları incelemeyi unutmayın.

 

Daha nice spor giyim ürünleri için sizleri www.tchibo.com.tr’ye davet ediyoruz. Keyifle, sağlıkla ve sporla kalın. ?