Rüzgar’ın Tchibo Yaz Kombini

 

Yaz sıcaklarının iyiden iyiye kendini hissettirdiği bugünlerde hepimiz daha hafif ve yumuşak dokulu kıyafetler giymeyi tercih ediyoruz. Özellikle teri hızlıca emen doğal içerikli parçalar hepimizin favorisi… Gün içinde bize göre çok daha hareketli olan çocuklarımızın durumu da bizden farklı değil. Onlar da, içinde rahat hissedebilecekleri, yazın neşeli ruhuna uygun rengarenk kıyafetleri giymeyi istiyorlar. Oğlum Rüzgâr da tıpkı diğer çocuklar gibi çok enerjik ve bir dakika yerinde durmuyor. Hopluyor, zıplıyor ve tabii ki terliyor. Çocuklar için yılın en eğlenceli mevsimi olan yaz aylarında Rüzgar’ı tutabilene aşk olsun. 🙂 Hal böyle olunca ben de yaz tatili öncesi Rüzgar için küçük bir alışverişe çıktım ve onun için seçtiğim kıyafet ve aksesuarları sizinle de paylaşmak istedim.

 

Organik Pamuklu Beyaz T-shirt

 

Yazın bazı günlerde Rüzgar’ın üstünü birden çok kez değiştiriyorum. Çünkü sıcakların da etkisiyle terliyor ve yeni bir t-shirt giyerek tazelenmek istiyor. Bu sebeple geniş bir t-shirt koleksiyonumuz var diyebilirim. Bu koleksiyona Tchibo’dan harika bir ürün daha ekledim. Organik pamuklu beyaz t-shirt… Bu ürün doğal içeriği ile hem cilt dostu hem de çok yumuşak… Turuncu tonlardaki desenlerine Rüzgâr tek kelime ile bayıldı. ?
 


 

Şort Mayo

 

Rüzgâr da her çocuk gibi tam bir deniz ve havuz sevdalısı. Gün sonunda kendisini denizden çıkarmakta hayli güçlük çekiyoruz. Hızla büyüdüğü için yeni bir mayo arayışındaydım. Tchibo imdadıma yetişti. Islandığında desenleri ortaya çıkan bu eğlenceli mayo yaz boyunca Rüzgar’ın favorisi olacak gibi görünüyor.
 


 

Güneş Gözlüğü

 

Çocukların da tıpkı yetişkinler gibi yaz boyunca ciddi bir güneş koruma kalkanına ihtiyacı var. Onların da göz çevreleri hayli hassas ve güneşe karşı duyarlı. Mesela Rüzgâr güneş gözlüğü takmadan dışarı çıktığında hayli rahatsız oluyor ve gözlerini kısıyor. O sebeple yüzüne ve yaşına uygun bir güneş gözlüğü almayı istiyordum. Tchibo’daki mavi çocuk güneş gözlüğünü görünce bir dakika bile düşünmedim desem yeridir. ? Camları %100 UV koruması sağlayan bu modelin kendine ait çok sempatik bir kutusu da var.
 


 

Rüzgâr için yaptığım yaz alışverişinin anahtar parçaları bunlardı. Siz de yaz tatili öncesi çocuğunuz için benzer şeyler arıyorsanız, Tchibo.com.tr’yi ziyaret edebilir ve birbirinden renkli pek çok çocuk kıyafeti ve aksesuarını bir arada bulabilirsiniz.
 

Hepinize çocuklarınızla ve ailenizle beraber şahane bir yaz dilerim.
 

Sevgilerimle,
 

Rüzgar’ın Annesi Deniz Kara