Mutfakta harcadığınız emek, sevdiklerinizle oturduğunuz masada anlam kazanır. Özenle hazırladığınız yemekler ve tatlılar ise onların servis edilediği takımlar ile güzelleşir. Sevdikleriniz için sofra hazırlamayı planlıyorsanız, güzel yemekler sizden, tamamlayıcı servisler bizden!
 


Beyaz Mavi Runner

 
Masa üzerinde kullanacağınız örtülerin açık renk olması, masanızı sade ve tertemiz göstermekle kalmayacak, sevdikleriniz için iştah açıcı bir etkiye sahip olacaktır. Bir ton koyu bir masa örtüsü üzerine sereceğiniz bu beyaz runner ise masanızı daha profesyonel kılacaktır.

 

4 Adet Amerikan Servis

 
Tabak altında konumlandıracağınız amerikan servisler olmadan sofra olmaz. Her yemek masasına çekicilik katan servisler sizin için pratik olurken, masanız için ise estetik bir görüntü sağlayacak.

 

Siyah Sosluk

 
Masanıza koyduğunuz tuzluk ve sosluk takımları küçük olmasına rağmen en önemli ayrıntılardandır. Masaların en çok kullanılan malzemeleri oldukları için, hem sağlam materyalden yapılmalı hem de görüntüsü itibariyle her masayla uyum sağlayabilmelidir. Tam da bu yüzden sizi, oldukça şık ve paslanmaz çelikten üretilmiş sosluklar ile tanıştıralım istedik! ?
 

Şarap Kadehi 4 Adet

 

İyi bir şarap keyfi, kadeh seçimi ile başlar. Kaliteli kristal camdan üretilen ve hava kanatları ile hem kırmızı hem beyaz şaraplarınız için uygun olan bu kadehler masanıza çok yakışacak!