Sevgililer Günü’nde Sofralar Kurulsun!

Sevgilinize olan aşkınızı, onun için hazırlayacağınız sofraya yansıtın. Ona özel bir yemek hazırlayarak kuracağınız sofra en tatlı hediye olabilir. Eşsiz ve romantik bir sofra kurmanıza yardımcı olacak Tchibo ürünlerini birlikte keşfedelim!

 

Kırmızı Masa Örtüsü

Aşkın rengi kırmızı tüm sofranıza hakim olsun. Hem iştah açan hem de gösterişli kırmızı renk masa örtüsü, Sevgililer Günü’nde kuracağınız sofranın olmazsa olmazı.

Amerikan Servisi

Parlak rengiyle Sevgililer Günü sofranıza şıklık katacak Amerikan servisi, sunumunuzu ve sofranızı daha özel hale getirecek.

Kumaş Peçete

Özenle hazırladığınız sofranıza parıltılı kumaş peçeteler ile daha asil bir görünüm kazandırın. Sevgilinizi etkileyecek şey detaylarda gizli olabilir.

6 Parça Servis Seti

Mat altın rengiyle bu servis seti sofranıza muhteşem bir uyum sağlayacak! Sofra kurarken size yardımcı olacak bir de ipucu verelim! Yemek çatalı tabağın sağına, yemek bıçağı tabağın soluna koyulur. Kaşık da bıçağın hemen yanında yer alır. Bunlar küçük ama önemli detaylar.

Katlı Sunum Tabağı

Özenle ve aşkla hazırladığınız yemeğe eşlik edecek küçük lezzetleri katlı sunum tabağı ile sunabilirsiniz. Hem şık hem pratik!

Ve son dokunuş: Mumlar!

Romantik bir Sevgililer Günü sofrasının olmazsa olmazı mumlardır. LED ışığıyla ve altın rengiyle sofranızı aydınlatacak!

Sevgililer Günü için hazırlayacağınız romantik sofranız için gereken her şeyi mağazalarımızda ve tchibo.com.tr’de keşfedin. Sevgililer Gününüz kutlu olsun!