Sevgililer için yılın en heyecan uyandıran günü geldi çattı!
 
Yılın en heyecan uyandıran günü olmasının yanı sıra hediye seçimleri ile de yılın en stresli zamanları olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. ?

Üzerinizden bu yükü biraz olsun almak için size birbirinden güzel sevgililer günü hediye önerileri sunmaya geldik.

 

Kaşmirli Bere ve Atkı Seti

 

Sevdiği insanın kışı sıcacık geçirmesini isteyenlere yumuşacık bir fikrimiz var.
Yumuşaklığı ve sıcacık tutma özelliğinin yanı sıra kıvrımlı kenarları ile de oldukça şık görünen kaşmirli ve merinos yünlü atkı bere seti, bu havalarda sevdiğinize vereceğiniz en anlamlı hediyelerden olabilir.

 

Mücevher Çantası

 

Şimdi de aksesuar kullanmayı seven kız arkadaşınızı havalara uçuracak bir hediye önerimiz var. ?
Takılarını kolayca saklayıp düzenleyecebileceği bu çantayı ister makyaj masasının üzerinde konumlandırabilir ister seyahatlarda yanında taşıyabilir.
 

Deri Saat ve Saat Kutusu

 

Kol saatleri, modası hiçbir zaman geçmeyecek aksesuarlardır. Çoğu zaman ise bir hediyeden daha fazla anlam taşır. Sevdiğinize verdiğiniz bir kol saati, onun için yıllar boyu yanından ayırmayacağı bir hatıradır. O yüzden hediye edeceğiniz kişinin kombinine her zaman uyabilecek deri bir saatle karşınızdayız. Saatin kutusu da kendisi kadar iddialı! ?

 

Gömlek

 

Olmazsa olmaz hediyelerden biri de şüphesiz gömleklerdir. Sevgilinize farklı renklerden oluşan birkaç gömlek ile sürpriz yapabilirsiniz. Hem günlük hayatında şık gözükecek, hem de bu şıklığa vesile olduğunuz için sizi hatırlayacak! ?