Sevimli Dostlarımız İçin Evde Oyun Önerileri

Bizi karşılıksız seven minik dostlarımız, bizimle oyun oynamak için her zaman hevesli oluyorlar. Evlerimizi güzelleştiren evcil hayvanlarımızı dışarıya çıkaramasak da oyun isteklerini yerine getirebilir ve enerjilerini atmaları için onlara fırsat yaratabiliriz. Sadece aynı evi paylaşmak bile enerjimizi arttırırken onlarla oyunlar çok daha keyiflidir. Vaktiniz varken keyifle oyunlar oynamanızı, vaktiniz olmadığında ise onları siz müsait olana kadar meşgul edecek ve kendi oyunlarını yaratmalarını sağlayacak önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Çok fazla vaktiniz olmadığında köpeğinizi oyunla meşgul edecek, ödül mamasının izini sürmesini sağlayacak köpek zeka oyuncağını tercih edebilirsiniz. Vaktiniz olduğunda ise bu oyuncak yardımıyla komut öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Vaktiniz olduğunda klasik ama çok keyifli bir oyun oynayabilirsiniz. Top atma ve yakalama oyunu hem sizin hem de köpeğinizin hareketli kalmasını sağlar. Neon turuncu köpek topuyla köpeğiniz tüm gün oyun zamanını bekleyecek.

Çıkarttığı sesle köpeğinizi şaşırtan pelüş köpek oyuncağı, siz meşgulken bile köpeğinizi eğlendirebilir.

Köpeğinizin oyun isteği fazla değilse ama hareket etmesi gerekiyorsa, içinden ara ara ödül mamalarının düştüğü, köpeğinizi oyuna teşvik eden ödül maması topunu tercih edebilirsiniz.

Köpeğiniz için oyun arası. Şimdi dinlenme vakti! Evinizin bir köşesini köpeğinize ayırabilir, oraya yerleştirdiğiniz katlanabilir yumuşak hayvan örtüsü ile dostunuzun keyif içinde dinlenmesine, uyumasına yardımcı olabilirsiniz.

Kedinizin dişlerini temizlerken oyun isteğini de arttırmak için kedi diş temizleme oyuncağı iyi bir seçenek olabilir.

Kedinizin sıkılmaması için oyuncakların sayısını arttırabilirsiniz. Oyuncakların bir kısmını bir süreliğine saklayarak diğerlerini kullanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle kediniz için oyuncaklar hep yeni kalır!

Alternatif olarak farklı tasarımlı bir diş bakımı oyuncağı tercih etmek isteyebilirsiniz.

Kedinizin oyun isteğini kedi otu içeren bir kedi yastığıyla da arttırabilirsiniz.

Sağlıklı ve keyifli günler dileriz. ?