İster aile ziyaretine gidiyor olun ister de uzun bir tatile. Bu dönemde sizin en büyük yardımcınız seçtiğiniz bavul ve ekipmanlar olacak.
Seçtiğiniz bavulun fonksiyonelliği ve edindiğiniz diğer ürünlerin özellikleri size en başında nasıl bir seyahat süreci geçireceğinizin sinyallerini verecek. Bu süreçte ilginizi çekeceğini düşündüğümüz ürünler ile karşınızdayız!

 

Orta Boy Hafif Kumaş Bavul

 

Uçakla seyahat edeceğinizde bagaj hakkınız sınırlıdır. Bu yüzden gideceğiniz yere çok fazla ürün götürmemeye ya da döneceğiniz yerden çok fazla ürün almamaya çalışırsınız.
Peki ya bu problemi daha hafif bir bavul seçerek çözebileceğinizi söylesek? ?
Dayanıklı polyester dokuması, 360 derece dönebilen tekerlekleri ve birden fazla fermuarlı cebi ile seyahatlarinizin vazgeçilmez parçası olacak.
 


2 Adet Bavul Etiketi

 

Havaalanlarında ya da otogarlarda en sık yaşanan durumlardan biri de bavul karışması ya da kaybolmasıdır.
Üzerinize asacağınız etiketler, bavulunuzu garantiye almanız için atacağınız ilk adım olabilir.
Açık ve parlak renklerde, adreslik ve isimliğin de dahil olduğu bu bavul etiketleri, www.tchibo.com.tr’de sizleri bekliyor.
 
Büyük Küçük 2 Adet Kozmetik Çantası
 
Bavullara son anda sıkıştırılan kozmetik ürünlerinin dökülmesi ile bavul içinde taşıdıklarınız için kabus olabilir. Bavulunuzun içine koyacağınız fazladan bir kozmetik çantası ile bu gibi durumların önüne geçebilirsiniz.

Büyük boy çantaya şampuan, krem vb. ürünlerinizi koyup, küçük boy olanda ise makyaj malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Bavulların olmazsa olmazı bu çantaları incelemeyi unutmayın.
 
Fonksiyonel Çocuk Bavulu


Görüntüsüyle küçüklerin ilk görüşte ilgisini çekecek bu bavul, fonksiyonları ile de sizleri sevindirecek.
Çocuklarınız bu bavulu ister sırtında veya omzunda taşıyabilir, isterse de el bagajı olarak kullanabilir. Tekerlekli oluşu da çocuklarınız için ayrı bir mutluluk sebebi! 🙂
Fil şeklinde baskısı olan bu şirin ürünümüzü incelemek için sizi www.tchibo.com.tr’ye bekliyoruz.