Alışveriş keyfinizi kabusa çeviren şey taşıdığınız çantalar ve poşetlerdir. Siz elinizde fazladan bir yük olmadan rahatça alışverişinizi tamamlayın diye size birbirinden şık ve kullanışlı alışveriş çanta ve cüzdanları sunmaya geldik!
 

Cüzdan

 
Örgü görünümlü kaliteli suni deriden üretilmiş bu cüzdan hem kredi kartlarınız için hem bozuk paralarınız için birçok bölmeye sahip. Paralarınızın, kartlarınızın, anahtarınızın hatta telefonunuzun bile rahatça sığacağı bu çanta şık görüntüsü ile bir el cüzdanından beklentilerinizin tamamını karşılayacak.
 

Omuz Çantası

 
Yüksek kaliteden yapılmış bu çantanın en dikkat çekici özelliği 2 çanta birden olabilmesi. İçerisindeki magnet sayesinde 2 farklı parça halinde kullanılabilir. Alışverişte ve günlük kullanımda omuzdan askısı ile sizi oldukça rahat ettirecek.
 

Siyah Deri Cüzdan

 
Zarif görüntüsü ve süs kapitone dikişleri ile tüm kombinlerinize şık bir dokunuş katacak bu cüzdan, el ile taşımaya veya çanta içi kullanıma oldukça uygun. Birçok bölmesi sayesinde de kartlarınız ve paralarınız düzenli bir şekilde duracak.
 

Siyah Omuz Çantası

 
Her zaman sadelik ve şıklıktan yana olanların vazgeçilmez parçası olmaya aday bir omuz çantası ile karşınızdayız! ? Birçok pratik bölmesi ve uzunluğu ayarlanabilir kanca kapamalı omuz askısı çok hoşunuza gidecek. Yakından incelemeniz için sizleri www.tchibo.com.tr ye bekliyoruz.