Siz Nereye Bisikletiniz Oraya: Katlanır Bisiklet Keyfinin Rahatlığını Çıkarın!

 
İster şehirde, ister tatile gidiyor olun, katlanır bisikletiniz her yanınızda. Dilediğiniz an dilediğiniz yerde pedalları çevirip, rüzgarın keyfini çıkarabilirsiniz. Bahar gelmişken, katlanır bisiklet alternatifleri ve ekipmanlarına göz atmayı unutmayın! ?
 
Modern tasarımı, 27 vitese, 14.2 kg ağırlığa ve 30 saniyede katlanabilme özelliğine sahip Bisiklet Joe Katlanabilir, siyah- kırmızı renkleri ile en sevdiğiniz aracınız olabilir. İşe vapur kullanarak gidenlerdenseniz ve iş yeriniz vapur iskelesine yakınsa, yolunuza bisikletiniz ile devam ederek işe gidişinizi keyifli bir zamana dönüştürebilirsiniz.
 

 
Tern Katlanabilir Bisiklet, gri ve turuncu renklerdeki tasarımı ile tatildeyken enerjinizi arttırabilir. Tatile giderken katlayarak, arabanızın bagajında yanınızda götürebilirsiniz. 8 vitese, 39x79x72 ölçülerine, 12.1 kg ağırlığa sahip tern katlanabilir bisiklet ile tatilinizde yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Gümüş rengi siyah çift taraflı mini pompa, bisiklet lastiğinizin havası indiğinde hızlı ve daha az güç kullanarak yolunuza devam etmeniz için idealdir. Bisikletiniz ile çıktığınızda sırt çantanıza koymayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz.
 

 
Bisiklet kullanmak sizin için bir tutku ise, siyah jel dolgulu bisiklet eldiveninin darbeleri ve titreşimi yumuşatan jel dolgusu ile elinizin su toplama ihtimalini azaltacaktır. Elastik ekleri ve file arka kısmına sahip siyah jel dolgulu bisiklet eldiveni, ekstra giyim konforu sağlayacaktır.
 
Keyifli günler! ?