Kış mevsiminde en önemli şey, her daim sıcak kalabilmektir. Sıcak kalabildiğimiz sürece kışın tadını çıkarabilir, lapa lapa yağan karı büyük bir zevkle izleriz. Eğer siz de kışı sevmeyenlerdenseniz, yeterince iyi giyinmemişsiniz demektir. Soğuk hava koşullarında üşümenizi engelleyecek parçalar ile kış aylarını sıcacık ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Deri Eldiven

 
Kış mevsiminin belki de en zarif aksesuarı deri eldivenler.  Özel dokusu ve yumuşaklığı ile ön plana çıkan kuzu napa derisinden üretilmiş bir eldiven ile bütün kışı elleriniz hiç üşümeden geçirebilirsiniz. Her kıyafetinize kusursuz uyum sağlayacak deri eldivenler ile bu kışın yıldızı olmaya ne dersiniz?

 

İçlik

 
Kara kışta bile içinizi ısıtacak termal içlikler ile karın ve soğuğun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Tchibo içliklerin üretiminde kullanılan Coolmax® teknolojisi sayesinde nemi derinizden dışarı attığınız anda kumaş yüzeyinde buharlaşıyor ve bu sayede vücut ısınız sabit kalıyor, soğuma engelleniyor. Vücuda mükemmel şekilde oturan ve kavrayan bir içlikle tüm zorlu kış yürüyüşlerini gerçekleştirebilir, dilediğiniz kış aktivitesini özgürce gerçekleştirebilirsiniz
 

Şal

 
Kış aylarında en çok soğuktan korunması gereken bölge boyun bölgesidir. Soğuk algınlığına, nezleye davetiye çıkarmamak için boynumuzu mutlaka sıcak tutmamız ve rüzgarlardan korumamız gerekiyor. Bir tarafı örgülü, bir tarafı yumuşak pelüşten üretilen yuvarlak şallar hem estetik bir görüntü sunuyor, hem de boynunuzdan soğuk hava almanızı engelliyor.
 

Örgü Bere

 
Soğuk günlerin vazgeçilmez aksesuarı bereler… Hem şık bir tarzın en güzel tamamlayıcısı, hem de hastalıkların ve soğuk algınlığının önüne geçen en önemli parça. Berelere gereken önemi vermekte fayda var. Tchibo’nun yumuşacık ve sıcak tutan bereleri ile bu kışı da şık ve sıcak geçirebilirsiniz.
 

Polar Sweatshirt

 
Kışın en sevimli parçası, renk renk polarlar değil midir? %100 polyesterden üretilen bir termal polar sizi soğuklardan başarıyla koruyacak. Üstelik yumuşacık dokusu ve hareket rahatlığı sayesinde kat kat kıyafetlerin giyildiği soğuk havalarda sizi hiç rahatsız etmeyecek. Hava alan ve nem transferine imkan sağlayan kumaşı ile üşümeyi önler.
 

Mont

 
Tchibo’nun üçü bir arada fonksiyonel montları sayesinde kış sizin için yalnızca bir eğlence. Mont, yağmurluk ve polar sweatshirt… Dilerseniz ayrı ayrı giyin, dilerseniz fermuarlar ve çıtçıtlar sayesinde ısıtıcı bir monta dönüştürün. Tchibo montlar, High-Performance kaplama ve kapalı dikişler sayesinde rüzgâr ve su geçirmez, hava geçişine olanak verir. Böylece içerde oluşan nem dışarı çıkar, ancak soğuklar asla içeri giremez. Kir tutmayan çevre dostu Ecorepel® kaplaması ile yağmurda, karda tertemiz bir görüntü elde edebilirsiniz.