Bahar havası sadece sokaklara değil sofralara, tabaklara ve servis takımlarına da uğruyor. Siz renkli renkli takımlarla masanızı yenilerken, misafirlerinize ve sevdiklerinize de neşeli bir atmosfer sunmuş olacaksınız. O halde leziz yemekler sizden, rengarenk sofra takımları bizden!

 

Jakarlı Runner

Sofra dekor ve düzenine önem verenlerin, olmazsa olmaz parçalarından biri runner’lardır. İpeksi parlaklıkta jakarlı runner ile hem yemek masalarınızı renklendirecek, hem de sofranıza bahar havasını getireceksiniz. Kombinlemeyi düşündüğünüz her parça ile sağlayacağı uyumu da unutmayalım. ?

Amerikan Servis, Kırmızı

Her yemek masasında olması gereken ürünlerinden bir diğeri de amerikan servisler. Amerikan servisler, tabak altında kullanışlı olmasının yanı sıra sadece dekoratif olarak da tercih ediliyor.
Ekleyeceğiniz bu kırmızı amerikan servis ile sofranıza renk katabilirsiniz.

Peçete Halkası, Mat Kırmızı

O kadar rengi bir arada sevmeyenler için de bir önerimiz var. Bembeyaz bir sofraya ekleyeceğiniz kırmızı peçete halkaları ile yemek masanızı kolayca canlandırabilirsiniz.  Bunun gibi ufak dokunuşlarla baharın sofralarınıza yansımasına şahit olabilirsiniz. ?

Pasta Tabağı

Kaliteli porselenden üretilen bu pasta tabağı, suluboya çiçek süslemesi ile sofrasında baharı hissetmek isteyenlerin yardımına koşacak! Her sofrada, her çeşit sunum ile oldukça güzel uyum sağlayacak ve sofranızda bulunması ile bile sizi heyecanlandıracak bu tabakları www.tchibo.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz.