Bahar gelmiş olsa da havalar hala soğuk. Soğuklardan etkilenmeden kamp keyfi yaşamak isteyenler için önerilerle dolu blog yazımız sizlerle.

Mavi antrasit uyku tulumu

Yorucu bir kamp gününün sonunda gece konforlu bir uyku arayanlardansanız içinde rahat edebileceğiniz ve size hareket özgürlüğü sunan bu uyku tulumunu denemelisiniz. Mavi antrasit uyku tulumu rüzgâr geçirmez, sıcak tutar ve hava alır. Size de mışıl mışıl uyumak kalır.

Mavi Antrasit Uyku Tulumu

Çadır Halısı

Kamp çadırını kuracağınız yeri seçmek bazen uzun sürebilir çünkü zemindeki çakıl ve minik taş parçaları rahatsızlık verir. Bir de soğuklar eklenince çadır halısı olmazsa olmaz diyebiliriz. Soğuğu önler, su geçirmez, zemindeki bozuklukları hissettirmez ve konforlu bir kamp deneyimi sunar.

Çadır Halısı

Su Geçirmez Kamp Torbası

Soğuk havalarda yapılan kampların vazgeçilmez ekipmanlarından biri de eşyalarınızı yağmurdan koruyacak olan su geçirmez kamp torbalarıdır. Kaynaklı dikişler sayesinde kıyafet, elektronik ya da diğer aletler ve aksesuarlar su geçirmez şekilde saklanabilir.

Su Geçirmez Kamp Torbası

Katlanabilen Termal Minder

Çadır kurduğunuzda sıcak ve konforlu bir zeminde oturmak istemez misiniz? Yer kaplamayan ve kolay taşınabilir olan katlanabilir termal minder, ıslak zemine karşı korumalı alt tabanı, sıcaklığı ve konforu üst seviyeye çıkaran sünger katmanı sayesinde günün kurtarıcısı olabilir. Bu minder her kamp için favori eşyanız olabilir.

Katlanabilen Termal Minder

Soğuk havaları seven kampçılar için özel olarak düşünülmüş kamp ekipmanlarını tchibo.com.tr’de bulabilirsiniz.