Hafifliği Hissedin

 

Seyahatlerinizin vazgeçilmezi olacak kırmızı kapitone mont ile valizinizde bir monta daha yer açabilirsiniz. Kırmızının dikkat çekiciliğinin ve sıcaklığının muhteşem uyumu olan bu mont ile sade kombinlerinizi iddialı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yolculuk sırasında müzik dinlemek isterseniz, kulaklığınızı montunuzun kablo deliğinden geçirerek müzik keyfinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz. Kış seyahatlerinde, yanınızda götürdüğünüz favori parçalardan olacağını düşünüyoruz.

Feminen Duruşunuzu Tarzınıza Yansıtın

 

Soğuk günlerde bile tarzımdan ödün vermem diyenlerdenseniz, feminenliğinizi vurgulayacak olan bu montlar tam size göre.

Şal yakalı montun gece gezmelerinizin vazgeçilmezi olacağı kesin. Hem fermuarlı hem de düğmeli tasarımıyla soğuklar karşısında sıcacık hissederken, tarzınızı yansıtacağınız iyi bir seçenek olacaktır. Polar astarlı cepleri sayesinde elleriniz üşümeyecek, rüzgara karşı ekstra koruma sağlayan çift yönlü fermuarı sayesinde soğuğu hissetmeyeceksiniz.

Stilinize Şık ve Rahat Bir Dokunuş

 

Şıklık ve rahatlık aynı anda olamaz diyenlere tabularını yıktıracak montlar. Fonksiyonel haki parka ile son zamanların modasına ayak uydurmak çok kolay. Üstelik su ve rüzgar geçirmez tasarımıyla sizi kötü hava şartlarında bile koruyacaktır. Kaliteli 3 katlı kaplaması, 2 çıt çıtçıtlı ve bir gizli fermuarlı göğüs cebi ile bu sezon vazgeçilmeziniz bu parka olacak.

 

Termal kapitone mont ise hem sıcaktan hem görüntümden ödün vermeyeyim diyenlere. 2 fermuarlı yan cebi, 2 fermuarlı göğüs cebi ve ve bir cep telefonu cebi sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Kablo delikli cebi sayesinde müziğinizden de asla ödün vermeyeceksiniz.

Kar Topları Miniklerin Üzerinde

 

Havaların soğumasıyla çocuklarda kartopu oynama, kardan adam yapma hayalleri belirir. Kayak montu ile hem çocuğunuzun sıcacık hissettiğine hem de onun oyun serüvenine ara vermediğine emin olabilirsiniz. Kaplama ve kapalı dikişler sayesinde, su ve rüzgâr geçirmezken havayı geçirerek çocuğunuzun terlemeden ve üşümeden eğlenmesine yardımcı olur. Sıcak tutan termal dolgusu, mikro polar astarı, ön ve arka kısmındaki reflektörler ile çocuğunuzun oyun keyfini doyasıya çıkarabileceği karlı günlerde, bu mont favorisi olacak.