Kış soğuklarına karşı kendimizi korumak son derece önemlidir. Konu çocuklarımız olduğunda ise çok daha dikkatli olmamız gerektiği bir gerçek. Mevsim şartları ne olursa olsun, sahip oldukları enerjileri ile oyundan asla vazgeçmeyen miniklerin eğlencesi hiç bitmesin diye soğuk havalarda çocukların gardırobundan ve yanlarından eksik etmemesi gerekenleri sizler için derledik.

Organik Pamuklu Pijama Takımı:

 

Uyurken vücut sıcaklığı azalır. Çok derin uyuyanlar, geceleri üşüdüğünü hissetmeyebilir. Kış aylarında uyuyan çocukların vücut ısısını koruması için kalın pijamalar giymesi gerekir. Tchibo’nun organik pamuklu pijama takımıyla çocuklarınız sıcacık ve rahat bir uyku çeksin, sahip olduğu fosforlu aksesuarlarıyla da eğlence kaldığı yerden devam etsin.

Kayak Montu:

 

Suya ve rüzgara karşı dayanıklı kayak montu ile çocuklarınız en soğuk havalarda bile özgürce eğlensin.

Örgü Bere ve Atkı:

 

Gri, kırmızı, mavi ve lacivert renk tonlarına sahip, rengarenk örgü bere ve atkı takımı çocuklarınızın severek kullanacağı ayrılmaz ikili olacak. 🙂

Minik Ponponlu Tişört:

 

Renkli, enerji dolu, sıcacık! Tam da çocuğunuz gibi :). Yüksek organik pamuk oranı sayesinde cilt dostu da olan bu tişört, üzerindeki baskılarla da çocuğunuzun eğlence dolu dünyasına ortak olacak.

Polar Eldiven:

 

Yüksek ısı izolasyonu sağlayan bu yumuşacık eldivenle küçük eller kışın hiç üşümeyecek.