Oturma odalarımıza ufacık dokunuşlarla bambaşka havalar getirebiliyoruz; bazen bir aksesuarla, bazen kullandığımız renklerle, bazense aydınlatmayla.

 

Dönem dönem odalarımızda değişiklik yapıyoruz ama ne olursa olsun bizi içine çekecek bir oda için uğraşıyoruz, bizi boğacak, sıkacak bir ortam için değil.

Zaman geçirdiğiniz odalar için size tam da ihtiyacınız olan ürünleri sunuyoruz. Odanızdan ayrılmak istemeyebilirsiniz, dikkat edin deyip başlıyoruz! 🙂

Büyük Dekoratif Fener Mumluk

 

Mumlar, evlerin olmazsa olmaz aksesuarlarıdır. Odanın içinde yakmış olduğunuz mum etrafa güzel bir ışık vermekle kalmaz, bütün atmosferi değiştirir. Hele ki birde kocaman fener görünümlü cam bir fanus içindeyse!

Fener, şık görüntüsünün yanı sıra cam ve paslanmaz çelikten yapılmış ve sağlamlığı artırılmıştır. İçini ister tealight, ister büyük mumlarla donatıp oturma odanızın bir köşesinde konumlandırabilirsiniz.

3 Ayaklı Lambader

En başta da söylediğimiz gibi, aydınlatma bir odayı sıcak gösterecek en önemli öğelerdendir.

 

Oturma odasının köşesine konmuş, hafiften kafası eğilmiş, göz yormayacak ampul seçimiyle bir lambader gerek odaya kattığı ambiyansla gerekse de verdiği ışıkla sizi oturma odanıza aşık edebilir.

 

Tchibo’nun 3 ayaklı, oldukça şık ve kibar, her oturma odasına uyabilecek LED ışıklı lambaderine bakmadan gitmeyin deriz! 🙂

 

Dekoratif Yastık Kılıfı

Odaya renk katmak, aksesuarlarla uyum yakalamak veya genelde tamamen görsellik için yastık aldığımızı inkar edemeyiz, değil mi? 🙂

Sık sık yastık kılıfı değiştirenlerdenseniz, sizi Tchibo’nun yastıklarını görmeye davet ediyoruz.

 

Birbirinden güzel yastıkları, kılıfları ve koltuk örtülerini görmek için zaman kaybetmeyelim, sizi böyle alalım!

Dekoratif Yer Vazosu

Eskitme gümüş görünümde olan bu camdan vazo oturma odanızın en şık aksesuarlarından olacak. Özellikle içine koyduğunuz bitkilerle, dekoratif dallarla odanıza yeni bir hava katacağına inanıyoruz.

LED Ağaç Çiçekler

Büyük ve iddialı tasarımları sevenler buraya! 🙂

Muhteşem dekoratif bir ağaç düşünün, 2 metrenin üzerinde boyu ve kocaman dalları ile. Bir de o dalların ucunda çiçek motifli LED ışıklar olduğunu hayal edin.

Size odanızın köşesinden hem huzur verecek hem de aydınlatma görevini üstlenecek!