Kış geldiği zaman dış giyimimize dikkat ediyor, kalın kazaklar ve kalın montlar ile soğuk havaya karşı önlemimizi alıyoruz. Fakat eve geldiğimizde ise tüm bu yükten kurtulup bizi sıcacık tutacak yumuşacık ev kıyafetlerimizi giymek için can atıyoruz, değil mi?

İşte şimdi tam da sizi sıcacık tutacak, yumuşacık ev giyim örnekleri göstermek için geldik! ?

 

Organik Pamuklu Pijama Takımı, Mavi Baskılı Gri

Organik pamuklu oluşu sizi sıcacık tutarken, gümüş rengi payeti ile evde bile şık gözükmeyi sevenlerin ihtiyacını karşılayacak.

Koltuğunuzda geçireceğiniz sıcacık akşamların olmazsa olmazı bu pijama takımını daha yakından incelemek için sizi www.tchibo.com.tr’ye bekliyoruz!

 

Ev Botu, Gri

Yumuşacık ve sıcacık tutacak bir diğer önerimiz ise ev botları!

Tchibo’nun peluş astarlı ve single jersey kumaşlı gri ev botu, pijamalarınızın altında oldukça tatlı duracak. Ayrıca katlanarak kısa veya uzun kullanmak isteyenler için oldukça uygun!

 

Tulum, Kırçıllı Gri-Mavi

Beyler için ise muhteşem bir ev tulumu düşündük.
Geniş ve rahat kesimli olması biliyoruz ki hoşunuza gidecek. Yine yumuşacık iç kısmı ve elastanlı kumaşı sayesinde sadece sıcaklığınızı değil aynı zamanda rahatlığınızı kat kat arttıracak.

Çift yönlü fermuarını ve ribanalı el, ayak bileklerini de unutmamak lazım. İster birine hediye alacak olun, ister de kendinize bakıyor olun… Bu tulum verilen kişiyi çok mutlu edecek! ?

 

Interlok Çocuk Pijama Takımı, Lacivert

Çocuklar için görsellik ön planda oluyor. Onlara, onların beğeneceği desenlerde sizin de materyal olarak güveneceğiniz birbirinden güzel pijama takımları ile karşınızdayız. ?

Cilt dostu saf pamuktan üretilen pijamalar son derece ısıtıcı ve yumuşak! Kız ve erkek modellerini incelemek için sizi buraya alalım. ?