Sömestir Tatili Geliyor, Bavulları Hazırlama Zamanı!

Sömestir tatili kapıda! Ufak kaçamaklar için planlar yapıldı, yolculuk için hazırlıklar başladı! Kış tatilinin tadını çıkarmanıza yardımcı ürünlerden oluşturduğumuz, tatile giderken yanınıza almanız gereken ürünleri keşfetmek için yazımızın devamına göz atın!

 

5 Çift Organik Pamuklu Çorap

Yeni yıl havasından çıkamayan çocuklara rahat, eğlenceli desenli ve sıcak tutan eşsiz bir önerimiz var! Organik pamuklu 5’li çorap seti ile en soğuk tatillerde bile çocuklarınızın ayakları sıcacık kalacak.

Ayakkabı ve Çamaşır Seyahat Torbası

Bavul hazırlarken herkesin en çok şikayet ettiği noktalardan biri de ayakkabı ve kıyafetlerin aynı alanda olması! Bu seyahat torbaları ile ayakkabılarınızı daha düzenli tutabilir, bavulunuzu en etkili şekilde kullanabilirsiniz!

Sert Kabuklu Küçük Boy Bavul

Planlar yapıldı, rota oluşturuldu ama bir eksik var… Seyahatinize uygun bir bavul yok… O zaman bu önerimiz tam size göre! Sert kabuğu ile dayanıklı, sürgülü ayakları ile kompakt ve ayarlanabilen tutamacı ile rahat olan bu bavul, seyahatinizi renklendirecek!

3 Adet Seyahat Düzenleyici

Bavullarınıza artık çok daha fazla eşya sığacak! Tişörtler, pantolonlar, çoraplar… Seyahat düzenleyici ile hepsini ayrı ayrı konumlandırın, bavulunuzda aradığınızı çok daha kolay bulun.

Geri Dönüştürülmüş Malzemeden Lacivert Polar Eldiven

Kış tatilinde en önemlisi, soğuktan etkilenmeyen ellerdir. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen bu eldiven ile elleriniz sıcacık kalacak, akıllı telefona uygun parmak uçları sayesinde telefonla ilgilenirken çıkarmak zorunda kalmayacaksınız!

 

Mikropolar Mont

Çocuğunuz soğuktan etkilenmeden, gönlünce eğlensin istiyorsanız bu mikropolar mont tam da aradığınız ürün! Yumuşacık kumaşı ve çene korumalı fermuarı ile çocuğunuz sıcacık kalacak!

Eğlenceli ve bir o kadar da zevkli bir sömestir tatili için bavulunuzu hazırlamadan önce mutlaka tchibo.com.tr’ye göz atın.