Sonbahara Özel Şık Tasarımlar

Sonbahar aylarının sonuna yaklaşırken mutfağınızda ve günlük kıyafetlerinizde ufak bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Modern ve fonksiyonel ürünlerden oluşturduğumuz önerilerimizi keşfetmek için blog yazımızı okumaya devam edin.

Fonksiyonel Kaşık

Karıştırmak artık çok daha kolay ve güvenli! Sapında bulunan girinti sayesinde tencerelerin ya da kaselerin yanına sabitlenerek güvenli bir kullanım sunar. Karıştırma ve sıyırma için Fonksiyonel Kaşığa mutfağınızda yer açın.

Amerikan Servis

Masalardaki şıklığın yeni tasarımı! Yanlarındaki püsküllü detayları ile sarı Amerikan Servisi çok çekici ve bir o kadar da koruyucu. İç ve dış mekanlar için uygun olan Amerikan servis ile yemek masalarınıza renk gelecek.

Taşınabilir Yemek Kutusu Seti

Ofiste, okulda, piknikte… Fonksiyonel Taşınabilir Yemek Kutusu Seti ile yemeğiniz hep yanınızda. Mikrodalga fırına ve bulaşık makinesine uygun malzemesi ile sağlıklı öğünlere pratik bir  çözüm sunuyor.

Bulaşık Standı

Küçük mutfaklar için büyük çözüm! Silikon kaydırmaz ayakları ile güvenli, geniş bölmeleri ile oldukça kullanışlı olan Bulaşık Standı ile bulaşıklarınız kururken daha az yer kaplayacak.

Denge Minderi

Kaymayan dokusu ve kaliteli malzemesi ile pilates ve yoga egzersizlerinizin en fonksiyonel eşlikçisi. Hafifliği ile evde ya da seyahatlerinizde kolayca yanınızda bulundurabileceğiniz Denge Minderinden vazgeçemeyeceksiniz.

Tayt Pantolon

Elastik yapısı ile esneklik sağlayan Tayt Pantolon sizlere modern bir görünüm sunarken aynı zamanda rahat hareket etmeniz için konfor sağlayacak. Vücudunuza mükemmel uyum sağlayarak, dolabınızın vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Kapitone Ceket

Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen yumuşak ve ısı yalıtımlı yapısı ile Kapitone Ceket, tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacak. Vücudunuza uyum sağlarken sizleri rüzgârdan koruyacak. Her detayı sizin için düşünülmüş bu ceket, sonbaharda favori parçalarınızdan biri olacak.

 

***

Mutfağınıza ve günlük yaşamınıza yenilik katan ürün önerilerimizi ve çok daha fazlasını keşfetmek için tchibo.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.