Spor Dolu Yaz

Tatile formda girmek için spora başlamanın tam sırası. En tarz spor giyim önerileri, egzersizlerinize yardımcı ekipmanlar ve mutfaktaki hafif lezzetler için hazırladığımız spor dolu blog yazımızı okumaya, yazı en fit şekilde geçirmeye başlayın.

 

Dikişsiz Spor Sütyeni

Bahçede, spor salonunda, evde, sahilde, ormanda… Bu yaz dilediğiniz yerde rahatça spor yapabileceksiniz. Dikişsiz spor sütyeni, yumuşak ve hafif kumaşı ile size rahatlık sağlarken TACTEL sertifikası ile cildinize dost olacak.

Kısa Spor Taytı

Yazın ruhunu önce taytınıza sonra da sporunuza yansıtın. Çok şık palmiye desenleri ile taytınız, size hareket özgürlüğü sunacak. Geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen tayt ile doğa yürüyüşleri de ayrı bir zevk verecek.

Yoga ve Fitness Matı

Doğanın içinde sakinleştirici bir yoga ya da ev konforunda mükemmel bir fitness antrenmanı. Yüksek elastik malzemesi ile ekstra yumuşatmalı, kaymayan alt ve üst yüzeyi ile fitness matı, egzersizleriniz için oldukça ideal.

Denge Tahtası

Kondisyonunuzu ve koordinasyonunuzu güçlendirme zamanı. Kaydırmaz yüzeyleri ile squat, şınav gibi egzersizlerinizi çok daha güçlü ve güvenle yapacaksınız. Ergonomik boyutu ile denge tahtanızı dilediğiniz yere taşıyabilir, sporunuza ara vermeden devam edebilirsiniz.

Dijital Mutfak Tartısı

Yaz yiyecekleriniz, artık çok daha ölçülü. Dengeli beslenmeyi tercih edenler, sporuna diyeti de ekleyenler için mükemmel bir öneri; dijital mutfak tartısı. Pilsiz çalışan yeni teknolojisi ve cam tartı alanı ile oldukça kullanışlı olan tartı, 5 ila 5000 gram arasında ölçüm yapabilmekte.

Organik Pamuklu Mutfak Önlüğü

Sağlıklı beslenmek için mutfağa geçme zamanı. Çeşit çeşit smoothie’ler, birbirinden lezzetli ve hafif yiyeceklerle sağlığınızı koruyun. Organik pamuktan üretilen mutfak önlüğü, ayarlanabilir uzunluğu ve karo deseni ile size çok cazip gelecek.

6 Adet Kapaklı Kavanoz

Salatalarınıza sos, tatlı krizlerinize özel tatlılar ya da dışarı çıkmadan önce hazırlayacağınız sağlıklı ev yemekleri… Hepsi için camdan üretilmiş kapalı kavanoz, elinizin altında. Oldukça tatlı baskıları ve sağlam metal kapağı ile yiyeceklerinizi muhafaza etmek artık çok daha kolay ve sağlıklı.

Doğada, evde, spor salonunda, bahçede, mutfakta… Sporu hayatınızın her alanında hissettiren ürün önerilerimizin tamamına tchibo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Bu yaz, spora başlamadan önce Tchibo’yu ziyaret etmeyi unutmayın.